Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyakran kerülnek intellektuál...

Gyakran kerülnek intellektuál emberek alacsony intellektusu társsaságba?

Figyelt kérdés
Munkahelyre gondolok, nem vagyok egy okos ember szerintem, de a munkatársaim jórészénél hatalmas a sötétség. Avagy gyári prosztók, vagy idősebbek jóval, vagy nem értjük meg egymást mert lehetletlen. Rohadtul unatkozom monoton munkavégzés közben, akivel meg lehetne nem nagyon tudok, mert ritkán kerülök mellé, meg nem mindig jár be. Le vagyunk százalékolva mind (ilyen cég ez) és 4 órában vagyunk, de néha egy örökkévalóságnak tűnik, egyesek az egyszerű kis agyukkal nem képesek megérteni hogy miért tartom sz'rnak azt a helyet. Annak a helynek a gondolatától is irtózom! 21/f
2022. márc. 21. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
És ha te olyan nagy "intellektuál" vagy miért dolgozol "gyári prosztóként? Úgy látom csak te vagy a lángelme mindenki más hülye.
2022. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Garantálom, hogy nem fogok tizenéveket soron dolgozni, de még 5 évet sem.
2022. márc. 21. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Úgy legyen, de azért 4 óra hossza miatt nem kéne a hattyú halálát játszani.
2022. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne körülöttem annyi ember jó lenne, nem érzem jól magam emberek között.
2022. márc. 21. 19:17
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Vannak ilyenek is, de ilyen helyeken is szoktak akadnak intelligens emberek.
2022. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van egy főiskolás programozó palánta, vele szoktam beszélni, ha módom van rá.
2022. márc. 21. 19:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki pont munkahelyen nem nyitott, egy munkatársam mesélte, hogy egy csapattal nem tudott normálisan beszélgetni, mert az evésen kívül más témájuk nem volt, közben történetesen tudom, hogy ennél azért jóval szélesebb a témakörök száma amikben lehet velük társalogni, de ők ilyenek, megválogatják, hogy kivel beszélgetnek érdekesebb témákról.


Én sem fogom néhány munkatársamnak elmesélni, hogy ez az opera vagy az a könyv milyen érzéseket váltott ki belőlem, mert ez már túllépi a határt, amit meg szeretnék tartani, de szívesen mesélek a különböző országok gasztronómiájáról, kultúrájáról, arról, hogy milyen filmet fogok megnézni, hova megyek túrázni, stb.

2022. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálam sajna ez van, de olyan is, mintha keresném ezt a társaságot, mert nincs önbizalmam, így a kisebb kaliberű személyeket keresem.
2022. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindig a b'szásról beszélnek, gondolom nem jut nekik azért mindig az a téma...
2022. márc. 21. 20:21
 10/14 anonim ***** válasza:

9!


Aki beszél róla, az nem csinálja. De ez majdnem mindenhol téma.

2022. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!