Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan helyen ahol...

Dolgoznátok olyan helyen ahol nem volt szimpatikus az állásinterjúztatótok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

20 eves vagyok es ez volt az elso allasinterjum. Viszont egyaltalan nem olyanra szamitottam hogy kb 10 perc alatt kiraknak.

Mondta a holgy hogy mivel nincs tapasztalatom ezert nem tud mit kerdezni es nem akar szituacios feladatot csinalni mert nincs sok ertelme. Azt mondta menjek be probanapra es meglatjuk mi lesz. Azutan felallt kezetfogot velem es otthagyott minden szo nelkul. Meg koszonni se koszont.

Olyan rossz szajizzel jottem el onnan. Tudom hogy sok dolga volt a holgynek mert mondta hogy nincs embere es rengeteg a dolga na de akkor is.

Valahogy elment a kedvem az egesztol. Ti mit gondoltok?


2022. márc. 24. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

Az interjúztatót kb soha nem is fogod látni ha csak nem HR-esnek jelentkezel,egy személy alapján nem érdemes leírni az egészet.

Menj el próbanapra és meglátod milyen a hely,a munka,megtudod milyen fizetést ajánlanak stb.

Meg tapasztalat nélkül mit vesztenél amúgy is?Kétlem hogy sorban állnak egy 0 kilóméteres emberért a cégek.Ott a 3 hónap próbaidő,ha jön másik lehetőség egy pillanat alatt felmondasz és addig is szerzel tapasztalatot.

Hidd el pályakezdőként érdemes kb akármilyen szakmába vágó pozíciót elvállalni az első pár évben,rengeteget számít az a tapasztalat a képességeidben és az önéletrajzodban.

2022. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen mindenkepp el fogok menni a probanapra. Ma voltam egy masik interjun.

Az rosszabb volt mint az elozo.

Ott a holgy azt kerdezte hogyha egy masik varosba koltoztem (az egyetem miatt jottem ebbe a varosba es anyukam fizeti az alberletet,plusz en is bele szoktam adni a hostess munka miatt kapott penzt) alberletbe es nincs munkam akkor ki fizeti az alberletemet? Es megkerdezte hogy ilyen jol fizet a hostess munka?

Ez mennyire szabalyos? Nem akartam elhinni hogy ilyet kerdez tolem. Nem mindegy neki hogyha alberletben lakom akkor ki fizeti azt?

Olyan felteteleket szabott a holgy hogy szerintem soha nem fog talalni senkit.

Pl. Nem dolgozhatok mashol amig engem ok beiskolaztatnak. Es olyan okj-s tanfolyamra akart elkuldeni ahol mar reg megy az oktatas es mar reg nem az elejen tartanak az anyagban.

2022. márc. 25. 19:53
 13/13 anonim ***** válasza:

Vannak alap szabályok, de az tény, hogy senki sem tartja be.


A diákmunkákat leszámítva, körülbelül 8 éve dolgozom. Rengeteg sumákolást láttam a munkahelyeken, mert az egy dolog, hogy valamit nem szabad és erről mindenféle papírt aláírunk, de az egy másik, hogy mi a jobb a vezetőknek.


Az interjúkon is láttam ezt meg azt, volt, aki csak a jellememet nézte, meg a magánéletemet, amikor a tapasztalataimról és az ismereteimről meséltem, csak nézett, hogy hàt nincs ilyen tudása, szóval nem kell erről mesélnem, ezt nagyon nem tartottam professzionálisnak.

2022. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!