Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan helyen ahol...

Dolgoznátok olyan helyen ahol nem volt szimpatikus az állásinterjúztatótok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

20 eves vagyok es ez volt az elso allasinterjum. Viszont egyaltalan nem olyanra szamitottam hogy kb 10 perc alatt kiraknak.

Mondta a holgy hogy mivel nincs tapasztalatom ezert nem tud mit kerdezni es nem akar szituacios feladatot csinalni mert nincs sok ertelme. Azt mondta menjek be probanapra es meglatjuk mi lesz. Azutan felallt kezetfogot velem es otthagyott minden szo nelkul. Meg koszonni se koszont.

Olyan rossz szajizzel jottem el onnan. Tudom hogy sok dolga volt a holgynek mert mondta hogy nincs embere es rengeteg a dolga na de akkor is.

Valahogy elment a kedvem az egesztol. Ti mit gondoltok?


2022. márc. 24. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt mondta h nincs embere akkor olyanokat is felvesznek akiket egyébként nem.
2022. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Próbanapot nézd meg milyen lesz, az az illető csak egyetlen ember.
2022. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez pont egy olyan munkahely, ahova minden hülyét felvesznek...szóval neked szerintem jó lesz kezdésnek.
2022. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

egy próbát megér.

ha felvesznek mégis, akkor meggondolhatod még.

2022. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Nézd ha már most fenntartásaid vannak a munkahellyel kapcsolatban akkor jobb ha hagyod az egészet a fenébe.
2022. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Próbanap után majd látod.Amúgy 2-3 hónap kéne hogy eldöntsd jó e a hely.Ha felvesznek úgyis annyi a próbaidő.
2022. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A próbanappal semmit nem veszthetsz, viszont tapasztalatod lesz, még az is lehet hogy beválik, egyetlen ember viselkedése alapján nem kellene leírni teljesen egy helyet.
2022. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az interjúztatót sok esetben az életben nem látod, ugyanis a HR egyik embere szokott lenni, max néha a folyosón összefuttok, de szoros munkakapcsolatban nem lesztek.


A másik meg, hogy nekem inkább az jön le, hogy akárkit felvennének, de ilyet mégsem mondhatnak, azt akarta éreztetni, hogy érezd megtiszteltetésnek, hogy odamehetsz.


Az nyilvánvaló, hogy onnan szaknai tapasztalattal könnyebben átvesznek máshova, vagyis én egy cégnél dolgoztam két évet és az a cég a sokadik próbálkozásom volt, majd olyan 1,5 év után el akartam onnan menni és rögtön az első helyre felvettek.

2022. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, de úgy is az dönt.
2022. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én először sírva mentem haza, aztán megszerettem a munkámat, meg a munkahelyemet. Próbáld meg!
2022. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!