Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjátok az éjszakai...

Hogy bírjátok az éjszakai műszakot? Tudtok nappal aludni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy idő után megszokja a szervezeted, igen tudok
2022. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Jaja megszokod hamar. Simán tudok aludni.

Én speciel szeretem is az éjszakai műszakot, kevesebb a majom és a főnök sem ólálkodik arrafelé és nem zavar feleslegesen kérdezősködésével :D

2022. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy mondod 2-es :D
2022. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Én szeretem, mert nekem nem kell bent lennem, csak a munkásaimnak
2022. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Az a legjobb! Nyugi van, nem bszogat senki, lehet beszélgetni, wc-re menni..

Nappal tudok aludni

2022. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nehezen, de belehalni nem fogok. Nappal pedig alszom, mint a tej. Kórházban dolgozom, kifáradok eléggé. Van jó, meg rossz oldala is, de szívesebben megyek nappalra.
2022. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én olyan dolgoztam, ahol éjszakai műszakban is tudtam aludni, biztiőr voltam😀
2022. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a nappali alvás azért nem olyan pihentető mint ha este aludnék, pedig egyedül élek, és viszonylag csendes is a környék. nem is tudok csak 4-5 órát aludni ilyenkor. Munka szempontjából meg egykutya, mert képes a főnök este is bejönni, vagy ha nem ő, akkor valamelyik alvezére. De cseszegetés szerencsére nincs se nappal se éjjel. Azért tudja, hogy nehezen talál jó szakembert ebben az iparágban.
2022. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Klasszisokkal nyugisabb éjjel dolgozni, mint a nappali diliházban. Az alvás sem okoz problémát, bár néha kifogja az ember, hogy más emberek napi tevékenységének köszönhetően nem tud aludni. Azt viszont el kell fogadni, hogy az átlagos életvitelű emberek nap közben tevékenyek, nem bénulhatnak le csak azért, mert valaki éjszaka dolgozott. Olyankor nehezebb egy kicsit éjszaka teljes emberként helytállni, de nem a lehetetlen küldetés kategória. Ismerek olyan embereket, akik nem bírják az éjszakázást és/vagy semmi pénzért nem vállalnának éjszakai műszakot.
2022. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éjjel dolgozom egy szórakozóhelyen, nyugisnak nem mondanám, nappal aludni meg nem tudok, mert délelőtt a munkások, délután a gyerekek zajonganak
2022. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!