Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó pillanatban lemondani...

Utolsó pillanatban lemondani próbanapot nagyon kellemetlen? Nem írtam alá semmit, csak szóbeli megállapodás volt

Figyelt kérdés
Haláleset miatt

2022. márc. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Részvétem. Mondd el mi történt.
2022. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Részvétem. Mi történt?
2022. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelehet, de azért mond el milyen okból, hogy ne rosszul válljatok el és hátha adnak egy másik napot.
2022. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

1-2: Ahhoz nekünk semmi közünk. Nem erről szól a kérdés.


Le lehet, hogy utána adnak-e más esélyt, az 50-50%-os esélyű, mert sajnos hihetik azt, hogy csak kamuindok. Ha atttól félsz, hogy valami jogi következményei lesznek a lemondásnak, totál kizárt. Aláíratni meg soha nem szoktak semmit próbanapról, pláne, hogy az is kérdés, hogy egyáltalán kifizetik-e.

2022. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akármit csinálhatsz,ha nincs papír semmi nem történhet.

Mondd nekik hogy mi miatt történt és biztosan megértőbbek lesznek,próbálj meg más időpontot szervezni.Valószínűleg más embert is ki fognak próbálni de simán lehet hogy nem válik be és ha nincs sok jelentkező újra sorra kerülhetsz.

2022. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a kedves üzeneteket is!

Igen, a jogi háttér miatt kérdeztem, gondoltam nincs semmi következménye, csak biztosra akartam menni.

2022. márc. 28. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
4, ne is nekem mondja el hanem nekik...
2022. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!