Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondom, hogy még nem...

Ha azt mondom, hogy még nem dolgoztam sehol abból lehet bajom? Tudni fogják?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hazudni rossz, és őszintén szólva én is eléggé utálom magam a szituáció miatt.

A helyzet az, hogy több mint egy éve valami 1 hétig dolgoztam egy gyárban. Egyszerűen nem bírták az idegeim, szóval felmondtam. Vagy 1 hónappal ezután lényegében muszáj volt itthon maradnom. Most változtak a dolgok és szeretnék vissza menni dolgozni, és találtam is egy nyugisabb helyet. De tudom, hogy amiatt az egy hét miatt megbízhatatlannak ítélnének meg.

21/L



2022. márc. 31. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mellesleg ma már egyre ritkább, hogy valaki 21 évesen elkezd dolgozni. Mond azt, hogy tanultál, ennyi. Az, hogy 21 évesen 1 hét munka van csak mögötted, ma már senkit sem érdekel. Ha 30 lennél, akkor érdekelné a munkáltatót, hogy,mit csináltál 10 évig.
2022. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd azt a cv-dbe, hogy az alatt az egy év alatt alkalmi munkákból éltél, de szeretnél kikötni egy helyen.
2022. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 évesen semmi gond nincs ezzel, teljesen normális.
2022. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, van, ahol épp előny, mert akkor tiszta lappal indíthatsz..
2022. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
passzolok,de érdekes kérdés.
2022. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy nemtom mennyire lehetett az diákmunka pl nyáron kisegíteni, amúgy nem is tudom, mennyire kell ezt beírni önéletrajzba, de ha akarod, beleírhatod , szerintem nem kell aggódnod, tényleg csak 21 vagy.


Én nem értek hozzá.

2022. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!