Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken is nagyon...

A munkahelyeteken is nagyon sok a rossz akaró és a szánalmas ember + ma már majdnem kiléptem...?

Figyelt kérdés

Nekem már kezd egy nagyon elegem lenni, már majdnem kiléptem ma.

sokszor csesztetik az embert , én soha nem tettem senkivel semmi rosszat, ha szólnak hogy segítsenek akkor megyek , még akkor is ha nem kérik mert próbálok csapatmunka módba váltani de sokszor reménytelen és ugyan úgy kapom a csesztetést meg a lenézést , meg mindenki a másikat kibeszéli , lenézni , flegmáznak , mindenki hibázik és mindig van egy kiszemelt ember akit brutálisan lenéznek vagy kibeszélnek, ez egy Szerkezet lakatos munkahely , ahol többségben vannak a fiatalok , nem vagyunk sokan létszám alapján , olyan dolgokér megszólnak ami felesleges lenne és azt mondanád nincs-e jobb dolga hogy te veled foglalkozna , ha pl késel 1x vagy 2x egy hónapban azért is délutánosnak neveznek meg, de akkor az egész 1 vagy másfél hónapig ezzel csesztetnek, vagy tényleg van 1 ember akivel nem vagy jóba és te nem beszélsz senkinek róla , de ő elmond minden rossznak , akkor meg ugyan úgy téged néznek ki nem normálisnak , mindenki minden nap másmilyen , egyszer normális egyszer pedig szánalmas és kezelhetetlen.


A főnököt nem érdekli hogy mi történik , csak a pénz meg a munka legyen meg, a műhelyünk szánalmas , igénytelen , ártalmas az egészségre, sok minden sufnisan van megoldva, nincs semmiféle elszívó , a többi munkahelyhez képest mi egy szrdarabok vagyunk , mindent kézzel emelünk vagy pakolunk akár egy gerenda vagy bármi más nehéz dolog ami össze lenne állítva. Szoktunk fújni festéket pisztollyal , azt is az udvaron kint , ha fúj a szél ha nem , persze hengerelni is szoktunk de ez most lényegtelen , 1 kesztyű jár havonta amire vigyázni kell , alig adnak dolgokat és old meg úgymond "szrból várat" ahogy szokták mondani , sokszor leülnek a kollégák , vagy sokszor megállnak beszélgetni de ha van egy kiszemelt ember azt meg dolgoztatják, 2 wc van az is olyan koszos hogy rendszeresen le kell takarni körbe wc papírral ha le szeretnél ülni rá , a piszuár olyan büdös hogy kibírhatatlan , minden összetákolt hugy... , patkányok is szoktak hozzánk bejönni ahol a kajálda van de ez is olyan hogy vagy télen vagy nyáron, "ha baleset történik veled akkor nem a munkahelyen történt" , össze vissza ráncigálnak hogy ezt kell csinálni , van hogy azt , meg akkor itt segíts , mindenki belenyúl sok munkába egy kicsit, aztán kavarodás van sokszor meg kimaradás PL: nincs ott vagy ott lefestve/leköszörülve vagy meg hegesztve és akkor nem a többség a hibás hanem te vagy te vagy ő de a lényeg hogy 1 emberre kell fogni mert mindenki menekül attól hogy ne őt csesszék le,annyira szemetek ha velük történik egy olyan hogy valami hiányos akkor nem mernek megszólalni csak ha megszólód hogy nem te voltál... van mikor olyan munkát adnak amihez nem értesz de old meg csináld meg , aztán ha rossz akkor meg lenéznek vagy a főnök csesztet (vicces) , úgy mint lakatosok , vannak kiszemelt emberek akiknek nincs szakmájuk és velük meg bejátszható az néha hogy betonozás , csempézés , bontás pl parketta vagy csempét úgyszintén, lelkileg tönkre tesznek , vannak akik nagy embernek hiszik magukat pedig csak 8 általánosuk van és okoskodnak meg úgy beszélnek veled mintha felsőbbrendűek lennének miközbe szánalmasak,folyamatosan engem kérnek meg mindenre majdnem hogy ugráltatnak , pakoljak le a kocsiról , szervezzem meg a lepakolást az is néha kín mire valaki azt mondaná hogy megyek , de a fő hogy szarakodnak velem állandóan és lusták.... jelenleg ennyit jutott eszembe amiket leírtam majd ha eszembe jutna + akkor leírom továbbá ha érdeklődő lenne ez a kérdés felétek.



2022. márc. 31. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki
2022. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze a mostani válság és anyagi okok miatt nem mertem , a kérdés ti hogy tudnátok elviselni ezt az egészet ? ti milyen körülmények között dolgoztok ? mit tennétek a helyemben?
2022. márc. 31. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megbízható vagy, előbb-utóbb észreveszik és értékelik sztem.
2022. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki, ezek az emberek nem fognak megváltozni. Miért vagy még ott?
2022. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs, vagy csak nagyon kevés.
2022. ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos így néz ki egy átlag magyar vállalkozás. Nálunk a cégnél azért szólnak meg(kft, havi min 40 mill. bevétellel), hogy miért nem a saját szerszàmaimmal dolgozom :) meg hogy nem értek semmihez ezért meg állandóan baszogatnak. Mintha ez normális lenne bassza meg, hogy a munkás hozza a sajátját. A főnököt szintén nem érdekli semmi sem csak a pénz. Mi kutyák vagyunk a szemében. Arról nem is beszélve, hogy azt se kapjuk ami járna. Szabadnap, táppénz, ünnepnap fizetés nincsen. Minimálbéres bejelentés a fizut kèzbe kapva :D meg ilyen finomságok
2022. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!