Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon rossz volt az első...

Nagyon rossz volt az első napom az új munkahelyen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk össze költözni ezért a régi munkahelyemen felmondtam és találtam egy helyet ahol pont helyben lerak a busz ez miatt nagyon kedvező lenne a hely. Viszont borzasztóan telt az első nap. A régi kollégák mar az elejétől fogva barátságtalanok az újakkal. Idegeskednek ráadásul esélyt sem adnak hogy közéjük tartozzunk. Legalábbis én próbáltam velük kommunikálni kezdeményezni de teljes mértékben elutasítóak. Ráadásul az első napom volt és ott hagytak egyedül sokszor eltűntek ha segítséget kértem akkor meg 1-2 kolléga idegeskedett. Olyan kellemetlen ez a helyzet mikor igyekszel amugyis nyomás van rajtam és meg beléd is kötnek . Miután végeztem kitört belőlem a sírás is. Nem tudom mit csináljak, ugyanis költözés előtt állunk a párommal és ha eljövök innen nem lesz munkahelyem, legalábbis amíg nem találok másikat de kitudja mikor találnék. Elég nehéz ez a helyzet jelen pillanatban. Mit kéne csináljak?
2022. febr. 22. 19:07
 1/6 Humor Herold ***** válasza:
97%

Ez csak az első nap volt.Sajnos minden kezdet nehéz.Bírd ki,csináld a napokat,teljenek a napok és jobb lesz minden nappal.A munkába is belejössz,önállóbb leszel,a kollégák pedig idővel elfogadnak,kevésbé leszel új,lesznek nálad újabbak akiknek szívhatják a vérét.

Próbálj meg kicsit türelmes lenni,és a nehéz pillanatokban vegyél egy nagy levegőt és csináld tovább a dolgod.

Persze ha mondjuk 1-2 hónap után is mennek a szemétkedések akkor hagyd ott a helyet.De ha beállsz a sorba és csinálod és nem rosszindulatú gonosz emberek közé kerültél akkor elfogadnak,és jobban megismerheted majd őket.

2022. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Minden munkahely szar. Ezért kell vállalkozást indítani!
2022. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam sok éve az első munkanapon. De szerintem még szarabb is volt, mint ahogy leírtad. Egy hét után változtattam a benti mentalitásomon, ami szart kaptam, 10-szer adtam vissza. Hamar rendeződtek a dolgok. Persze nem azt mondom, hogy ez jó taktika, vagy mindenkinek megy, mert én se hittem, hogy működni fog. De működött. Annyiban volt szar, hogy mindenre magamtól jöttem rá, nem segített senki. Persze később, miután megismertek, már nem volt gáz.
2022. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Persze, mert ahhoz mindenkinek van tőkéje, ugye...

2022. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd a szivedre, nem veled vanbaj, csak a szokásos seggfej magyar munkahelyi hozzáállás.

Azért a fnöknek szólj, hogy elmenekülnek, ha szakmai kérdésed van, nem támogatnak a betanulásban. Mert a végén azt fogja hinni a suttyo, hogy azért nem megy, mert téged nem érdekel.

Patkányfészek.

Közben azért probálj keresni mást, htha lesz elviselhetőbb.

2022. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy munkahely és nem cirkusz. Ha bajod van a dolgozókkal akkor csoportvezető vagy főnők és elmondod a bajod. Nem tudom hogy lehet abban a babonában élni hogy ott az újak rosszabbak mint a régiek, a régi dolgozók pedig istenek és azt csinálnak az újakkal amit akarnak. Ne mesélj be magadnak ilyeneket. Ne te próbálj meg alkalmazkodni, te csak a munkádat csináld hisz azért vagy ott és ha az jó akkor menny haza és aludd ki magad. Vedd komolyra. Tedd fel a kérdést hogy nekem szükségem van ilyen bunko, lenéző vadidegenekkel való kommunikációra, és majd azt haza vinni otthonra? Nem! Várd meg míg hozzád alkalmazkodik az élet. Egyszer úgy is hozzád is fog. Várd hogy mindig más alkalmazkodjon hozzád és ne te hozzájuk, mert akkor te is egy bunkó és lenéző korcs leszel. Thank!
2022. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!