Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet abból probléma, ha...

Lehet abból probléma, ha megváratom a leendő főnököm, aki ajánlatot tett nekem?

Figyelt kérdés

Megkaptam az ajánlatot, konkrétan közölték, hogy várnak szeretettel tulajdonképpen, de jeleztem, hogy a napokban várok visszajelzést más helyről is és még szeretném átgondolni a következő egy-két hétben a lehetőséget.


Azt mondták, hogy rendben van, de úgy tűnt, nagyon szeretnének felvenni és nem szívesen várnak. Okozhat gondot a későbbiekben ez a hezitálásom, ha végül mégis őket választom? Vethet rám rossz fényt, mintha "nincs ló, jó a szamár" alapon döntöttem volna?


Mocskosul jó bért ajánlottak a tapasztalati szintemhez képest, a téma viszont közelebb áll hozzám és hosszú távon több szakmai lehetőséget rejt a másik helyen, ahonnan még számítok válaszra (a bérezést még nem tudom), ezért nagyon nehéz számomra ez a döntés.


2022. ápr. 1. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Pályáztál náluk?

Megfelel?

Várnak?

Ha hezitálsz, van másik, nem vagy pótolhatatlan.

Ilyenkor szokott az ember két szék között a pad alá es i.

2022. ápr. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ne gondolkodj ezen hogy "mit gondolhatott magában", menj ha szimpatikusak.
2022. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbaidő alatt bármikor felállhatsz, ha nem tetszik vagy kapsz jobb ajánlatot. Én nem várnék potyára...

Így max pofára eshetsz, heteket nem fognak rád várni.

Ha a másik helyről ilyen sokáig várod a választ, ugye tudod hogy vagy nemleges lesz, vagy soha nem is jelentkeznek? Ha téged választottak volna, már rég kerestek volna...

2022. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mi "ilyen sokáig"?


Itt egyetlen interjún voltam, annak a végén közölték, hogy mehetek. Gondolta a fene, hogy azonnal megkapom az állást. Állítólag én vagyok az egyetlen jelentkező.


A másik helyről tegnap hívtak vissza (kedden küldtem el az önéletrajzom), hogy hétfőn behívnak interjúra. Bízom benne, hogy ilyen hamar lesz visszajelzés is, de legalább egy hetet hadd várjak, mielőtt elkönyvelem "nem"-nek.


Szerintem sokkal szánalmasabb lenne segget csinálni a számból és először igent mondani, aztán rá egy hétre nemet. Főleg, hogy májusnál előbb nem is tudok kezdeni.

2022. ápr. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!