Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a Kaiser...

Mi a véleményetek a Kaiser Food Kft szolnoki üzeméről? Megéri odamenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van meghirdetve állásuk professoin.hu-n betanított munkára. Nekem csak egy érettségim van és kellene a pénz. Szerintetek elvállaljam?

Egészen eddig nem is hallottam róla, azért kérdezem, milyen.


Privát üzenet is jöhet.



2022. ápr. 3. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Google: Kaiser food vélemények

Én amúgy ilyen 2,3 meg 2,8 csillagot láttam az 5-ből, szóval nem egy tuti hely

2022. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de azért írtam ide is, mivel ott nincs lehetőségem beszélni azzal, aki a véleményt írja, hogy pontosítson, jobban kifejtse azokat.
2022. ápr. 3. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

"kellene a pénz."

Jelentkezel, és már akár a második nap után felmondasz. Próbaidő alatt megteheted.

Egy napot meg csak kibírsz, ha annyira gáz.

2022. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Interjún voltam ott csoportos interjú volt körbevisszik a népet,azt akinek tetszik az kapja is az orvosi papírt hogy menjen alkalmassági vizsgálatra,kb 10 én voltunk ott,de amint közölték hogy mennyi a fizetés mindenki elment xD nyilván minimális pénz 2 műszak
2022. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!