Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy leendő munkáltatónál...

Egy leendő munkáltatónál rossz pont ha van állásom, és nem totál kiszolgáltatottként megyek állás után? Nem hajt a tatár nem vállalok akármit főleg nem akármennyiért és nem tudok azonnal kezdeni sem-ez így együtt rossz kombó?

Figyelt kérdés

Szóval csupa rossz paraméter. Van állásom, tehát nem vagyok kiszolgáltatva hogy mindegy mi csak legyen valami...


Van egy bérszintem ami alá nem megyek nyilván így eleve szabott mennyiről vagyok hajlandó egyáltalán tárgyalni.


És van felmondási időm is így a "holnap kezdeni kéne" helyek eleve kizárva.


Ez így együtt nagyon megnehezíti az álláskeresést?


2022. ápr. 7. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, sőt, ha nincs épp munkahelyed, akkor meg ott kell magyarázkodni, hogy miért nincs, miért lett vége az előzőnek, meg mit csinálsz helyette stb, ami szerintem lehet rosszabb is, mintha csak később tudnál kezdeni. Nekem legalábbis így volt, minden interjú azzal kezdődött, hogy most miert nem dolgozok.
2022. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%

Hát én meg azt tapasztaltam eddig hogy nagyon rossz néven vették a kezdést (jaaaa magának van 30 nap felmondási ideje... jaaaaa)


meg főleg azt hogy közöltem 380 a bruttóm és úgy szeretnék váltani hogy anyagilag legyen értelme. na erre meg szinte azonnal véget is értek az interjúk.


volt hely ahol kiderült hogy 220 bruttót szántak az állásra én meg jövök a 380 bruttómmal (aminél eleve többet akarok)

2022. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig így váltottam, nem volt gond.
2022. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen munkakörökben nézelődsz. Gyári összeszerelő munkásnál valószínűleg negatívum, nálunk multis irodai környezetben kb ez az alap. Mindig, miután bejelentik, hogy lesz egy új kollégánk, átlag 1,5-2 hónap múlva csatlakozik tényleg, mert előtte le kell töltenie neki is a felmondási idejét (ami alapból 60 nap szokott lenni, nyilván a teljes idő függ attól, hogy felmondás után találta-e meg a mi cégünket vagy még előtte). Kb gyakornokok esetében volt eddig olyan, hogy akkor jövő héten vagy másnap kezd valaki (ők meg diákmunkások, szóval érted).
2022. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező és a 2-es is Balu.
2022. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:

Kedves utolsó. Pont ideje lesz már ezt elmagyaráznia valakinek hogy mi ez a Balu, Pista, stb. itt az oldalon. Ezek amolyan KAMU profilok akarnak lenni???


Kérdező. Én személy szerint nem is mennék el addig a jellenlegi munkahelyemről amig az új fel nem vesz biztosra. Pont így a jó ahogy kérdezed. Nehogy már akármenyiért csak menned keljen.

2022. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Balázska, a munkaügyis kamukérdező. Felismerni a stílusát. Közekszik, hőzöng, semmi válasz nem jó neki.
2022. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!