Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem igazolják a napomat mit...

Nem igazolják a napomat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Múlt hét elején odajött a csoportvezető, hogy vannak tavalyi szabadságaim ki kellene vennem. Így is tettem mondtam neki hogy mely napokra veszem ki azt mondta oké. Most meg jövők visza kérdi, hogy hol voltam. Mondtam, hogy szabadságon voltam, azt mondta ide nincsen beírva szabadság és hogy nem emlékszik hogy irattam volna.
2022. ápr. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Mindent ezért kell leírni.
2022. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Le kell írni. Valószínű elfelejtette
2022. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a főnökkel, mond meg neki, hogy nem mennél el egyeztetés nélkül hosszabb időre, nem vagy olyan. Kérd, hogy próbáljon meg emlékezni és legyél higgadt, kedves. A jövőben pedig ha szabira mész, köszönj el az utolsó napodon. "Akkor egy hét múlva találkozunk." Rögtön kibukik ha el lett felejtve.
2022. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!