Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Európában van a magyarnál...

Európában van a magyarnál butább (PISA felmérés igazolja) és rosszindulatúbb nép?

Figyelt kérdés

A PISA felmérés igazolja, hogy gondolkodni se tudunk. És ennek megvannak a következményei...

Azt, hogy milyen a magyar mentalitás, nem kell ecsetelnem. Dögöljön meg a szomszéd tehene is.


2021. jún. 28. 09:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Mi nem is vagyunk ilyenek
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A balkán, meg tőlünk keletebbre mindenki
2021. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Ja hát aki a Pisából indul ki..Ha kiürült a pisa lehúzom és utána már nem foglalkozok vele.
2021. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hörpintős válasza:
17%
Igen van butább és rosszindulatúbb nép Európában a magyarnál: A zsidó!
2021. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
A németek is elég hülyék
2021. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
A francia és a brit is toplistás és az összes többi, ahol a lakosság nyakára rakták a muszlim késelőket.
2021. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
A balkánon élők lassan különbek lesznek nálunk. Szóval ujjal mutogatni rájuk nem hiszem, hogy célszerű. Attól még ugyan úgy bokáig vagyunk a szarban (fejjel lefele).
2021. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként a válaszok sajnos a kérdezőt igazolják. Nem, nem lehet egy népet megítélni sem tanulmányi felmérések sem a futball szurkolók viselkedése alapján. Itt is ,mint mindenhol, vannak értelmes, intelligens emberek és suttyók is.

Mondjuk tény, hogy nálunk tombol a xenofóbia, rasszizmus, homofóbia és egyéb nyalánkságok és kicsit visszafelé tartunk a jelenlegi hatalom áldásos tevékenysége miatt (is). De ettől alapjáraton nem vagyunk buta nép, jó oktatással sok mindent ki lehetne hozni belőlünk. Csak ilyen nálunk nem lesz :-(

2021. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy fore juto budos tahok szazalekos aranya a legnagyobb. Es mentseg sincs ra.
2021. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A PISA teszt inkább azt igazolja, hogy a magyar oktatási rendszer orbitálisat bukott.

Itt az egészet az alapoktól újra kéne építeni normális tanárokkal, mert a mostaniak többsége alkalmatlan.


az, hogy a magyarok többsége mitől olyan, amilyen, elég összetett kérdés: történelmi előzmények, borzalmas oktatás stb.


Amit én látok, hogy a magyarok a következő dolgokban emelkednek ki:


-beképzeltség (jellemzően a semmire)

-elhízás

-kifogáskeresés

-tájékozatlanság, logikus gondolkodás hiánya

-rosszindulat irigység, tahó viselkedés


A külföldiek általában érettebbek, értelmesebbek és tájékozottabbak, a magyarok többsége csak egy nagyra nőtt gyerek.

2021. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9: erre gondoltam én is. Csak nem fektettem ki ilyen szépen, mert az előző kérdésemet törölték. Pont azért a sok szép dologért, amit írtam....

Kérdés: Európában van olyan, aki alulmúl minket? Vagy mi vagyunk közép és nyugat Európa szégyene? Velünk egyszinten csak a Balkán van?

2021. jún. 28. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!