Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit árul el egy cégről ha egy...

Mit árul el egy cégről ha egy poziban 2 év alatt 6 ember ült és mind magától ment el?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

főnökség

sok munka, ehhez képest alacsony bér

rossz munkahelyi légkör vagy körülmények stb.

2022. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan szakembert keresnek, aki nem csak melegedni járt a suliba, hanem gyerekkora óta érdekelte is az, amit tanult, és ma szeret minőségi munkát kiadni a kezéből, és sok pluszt ad az elvárásokhoz képest. Ma rengeteg a semmihez nem értő, követelőző éhes száj, papírokat meg venni is lehet. Egy színes cirkuszi plakátra hasonlító önéletrajz, egy vagány fellépés az állásinterjún nem a fő tényezők a megítélésben, ki kell próbálni az illetőt a gyakorlatban. Ezért cserélődnek nálunk is az emberek pár havonta. Amikor középiskolában karrierépítés órán azt tanítják, hogyan vezesd félre az interjúztatót, hogy a hibáidat előnyként lássa, a nulla tudásodat el tudd adni, ott kezdődnek a bajok. Volt, hogy egy nap 12 emberből egyet sem vettek fel, amikor én interjúztattam. Sokat magyarázkodtam a főnöknek, míg végül mást bízott meg a feladattal, és olyanokat felvett, akik mellett veszélyben éreztem az életemet (villanyszerelés).
2022. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!