Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az kinek a dolga /felelőssége...

Az kinek a dolga /felelőssége hogy lassan 1 éve felmondtam de még mindig aktív user vagyok a céges ügyviteli rendszerben teljes jogkörrel?

Figyelt kérdés

A belépési jogosiltságokt elvileg a legutolsó munkanapon meg kellett volna vonni de a tevékenységi jogokat meg GUEST szintre le kellett volna vinni a felmondás beadásakor. Így logikus. És ez a cég érdeke lenne, nem is az enyém.


Ehhez képest lassan 1 éve ott se vagyok de beléphetek és minden jogköröm megvan, MUnkaórát naplózhatok magamnak akár-ami azért érdekes mert a lenaplózott munkaóra meg fizetenő elvileg....


2022. ápr. 10. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az IT-nak.
2022. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt ne gondold, hogy ha most belépnél és munkaórát rögzítenél magadnak, akkor egy polgári perben a bíróság megítélné, hogy fizessék ki neked.
2022. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"ogy ha most belépnél és munkaórát rögzítenél magadnak, "


Nem gondolom, de eleve röhej hogy egyáltalén be tudok lépni és X dologkról rendelkezni úgy hogy 1 éve nem is vagyok dolgozó.


Pl igényelhetek új belépőkártyát. Jogom van hozzá. Ott a rendszerben a menüpont-hát akkor jogom van hozzá. MIndjárt igénylek is egyet.

2022. ápr. 10. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, igényelj, elvégre jogod van hozzá!

A kérdés tök jól sikerült, én komolyan elhittem, hogy legit, de utána a kommented lebuktatott, hogy az egyik szokásos kamus troll vagy.

2022. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
cool story bro
2022. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!