Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szoftverfejlesztő és vállalkoz...

Szoftverfejlesztő és vállalkozási ügyviteli ügyintéző OKJ képzéshez mennyire kell a matek, matekos képzések?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoftverfejlesztő és vállalkozási ügyviteli ügyintéző OKJ képzést néztem érettségi után. Ez a kettő nagyon tetszik, mást nem nagyon tudnék elképzelni magamhoz. Viszont gyenge vagyok matekból :/ a kérdésem az volna, hogy ezekhez a képzésekhez kell a matek? Ha igen, mennyire? 😅 Olvastam róluk, a tantárgyakat is megnéztem, ez kicsit elbizonytalanított. Tapasztalatokat is írhattok ezekről a képzésekről ☺️ előre köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 7. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoftverfejlesztorol nem tudok nyilatkozni, viszont a vallalkozasi ugyintezohoz nagyon.

Bar ott nem is az a lenyeg hogy meg tudsz e oldani pl egy hatarertek fv-t. Hanem hogy tudod e a kepleteket hasznalni es ertelmezni. De szerintem ha raerzel es belerakod a kello energiat a tanulasba akkor siman menni fog

2022. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja es a tapasztalatom a kepzesrol. Mivel engem alapbol foglalkoztatott ez a szakirany, ezert nagyon konnyen megtanultam a dolgokat.

Pl a tori, human targyak a versek soha nem erdekeltek es szenvedtem is veluk.

De ha tenyleg erdekel akkor menni fog

2022. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő képzéshez kell a jó matektudás (nem jegyekben, hanem képességben), pl. a grafikus programozáshoz kell a jó koordinátageometriai képesség. Az okj-t ugyan könnyű elvégezni, de meg kell dolgozni érte nagyon. Bár maga az okj-s papír nem sokat ér, hanem a tudás, és ott csak nagyon az alapokat kapod meg. Tudni kell önállóan dolgozni.
2022. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, ment a zöld! Hát, ezek szerint akkor a szoftverfejlesztő képzésbe lehet nem jó ötlet belekezdeni :( természetesen még szívesen várom a tapasztalokat mindkettő képzésről :)
2022. febr. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!