Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt hogy azért nem mondtál...

Volt hogy azért nem mondtál fel, mert féltél a fônököd reakciójától/ bosszújától?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 11. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen.
2022. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért állna bosszút azért, mert felmondok? Ha genyó, akkor pont az a célja, hogy eltűnjek onnan, nem?
2022. ápr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Idegbeteg volt a főnök. Nem rettegtünk tőle annyira, mint szerette volna, de elég kellemetlen jeleneteket rendezett. Végül úgy mondtam fel mégis, hogy nem is volt még új állásom, csak végképp elegem lett. Jó döntés volt, utólag már sajnálom, hogy ennyit vártam vele.
2022. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én pont így vagyok vele. 16 éve ismerem, 8éve dolgozok neki. Jóban voltunk. Most sem mondanám rossznak a kapcsolatot, de vannak más gondok. Elakarok menni máshova, de félek a reakciójától, nem akarok rosszat neki, de láttam őt egy válás során olyannak, hogy teljesen kifordult magából és nagyon ellenséges volt. És mivel 3 hónap a felmondási idő szerződés szerint, azalatt megkeserítheti az életem, ha a bunkó énjét veszi elő.
2022. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3: Nem feltétlenül. Lehet, hogy úgy éli ki magát, azon vezeti le a feszkót, hogy a dolgozókat szekálja. És esetleg a felmondani készülő dolgozó olyan postot tölt be, amire miután elment, baromi nehéz lesz találni másvalakit, aki vállalja ugyanolyan alacsony fizetésért. És ezért a főnök bosszúból megkeseríti a hátralévő idejét.
2022. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Katona Dius ***** válasza:
Egy nem túl nagy városban lakom,itt volt az előző munkahelyem is. Én attól tartottam,hogy Bekavar ahová jelentkezni akarok,hajlamos a volt főnököm ilyesmire. Ha megtudja hová készül az ember,akkor felveszi a kapcsolatot a leendő főnökkel, és ontja a baromságokat rólad,hogy biztos ne vegyenek fel. Annyi volt a szerencsém,hogy régóta ismerem azt,akihez mentem dolgozni és egy szavát sem hitte el a nőnek. De sokaknak tette tönkre így a lehetőséget,hogy egy jobb helyre kerüljenek.
2022. ápr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: De miért kell vele tudatni, hogy fel akarsz mondani, amíg nincs semmi, pláne azt, hogy hova jelentkeztél?
2022. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én nem mondtam még neki, csak visszahallotta egy kollégától,akiben megbíztam,de kár volt.
2022. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!