Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek mi a reakciója arra,...

Kinek mi a reakciója arra, vagy mi lenne a reakciója, hogyha a párja megpuszilja a volt barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Mondjuk üdvözlésképp pl.

2015. aug. 3. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Féltékenységi roham

Idegbetegség

2015. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos én az én páromat erről nem tudom leszoktatni. Pedig ugyanúgy zavar.
2015. aug. 3. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Tébolyult őrjöngés, üvöltés, zokogás, szakítással és öngyilkossággal fenyegetőzés. Most már énvelem van, ne puszilgasson mást, különben megölök mindenkit!!
2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Semmi, most nem lesmárolja, hanem ad neki egy puszit. Úgy mint a többi leányismerősének.
2015. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

exnőre féltékeny lennék úgyis, hogy tudom hogy a páromnak már nem kell

biztos kapná tőlem az ívet, hogy ne merje megközelíteni a pasimat, ha nem hallgatna rám, meg is tépném

2015. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát lányok, én már nem tudok mihez folyamodni. Még csak nem is társalognak, de amikor meglátják egymást az utcán, rögtön puszi - puszi. Páromnak semmit nem számít ez, de attól nekem igen.
2015. aug. 3. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szólj neki. Normális esetben exek egyáltalán nem szoktak kommunikálni amikor van valaki más az életükben. Véletlen találkozás esetén egy gyors szia megállás nélkül. Ez az elvárható.
2015. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem vagyok normális, egy kivételével az összes exemmel jóba vagyok, találkozok is velük. Mivel nekem a társ egyben a legjobb barát is. 26N
2015. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem értek egyet az utolsóval! Normális ember szerintem köszönni sem köszön az exének! Ami elmúlt, elmúlt! Ha összefutsz vele az utcán, félrenézel, és sietsz tovább! Aki köszön nekem az már gyanús, ott bizony mindig van valami susmus a háttérben!!
2015. aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vagyok normális, ez van. Viszont van 5 olyan barátom, akikre mindig számíthatok ;)

Ők is továbbléptek, én is. Nekik is van barátnőjük, nekem is barátom, de attól még nem kell utálni egymást.

2015. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!