Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, aki honvédelmi...

Van itt olyan, aki honvédelmi alkalmazottként dolgozik? Milyen pozicíóban vagy és hogyan viszonyulnak hozzád a katonák?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat ismerőstől, hogy őt civil alkalmazottként lenézték, mikor a felmondási idejét töltötte már nem is köszöntek neki sokan. Én készülök munkahelyet váltani és mivel könnyen elérhető helyen vannak a városunkban a honvédség épületei, gondoltam körülnézek, milyen nyitott pozíciók vannak náluk, viszont ha az az általános tapasztalat, hogy semmibe veszik azt aki nem katona, akkor inkább hagyom.

2022. ápr. 17. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én katona ként mondom.


Nem nézünk le semmit csak mert nem lövész, harckocsizó stb.


A saját szakmáját végzi ezért nem lessz lenézve

2022. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt mondanam hogy az ismerosod neha nezzen a tukorbe is.

Nalunk sok civil dolgozott, es amig jofej, senkit sem erdekelt hogy milyen ruha van rajta.

Viszont ha kicsit is atmesz parasztba, akkor lehetsz az atyauristen is, akkor le fognak nezni...

2022. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A magyar katonák aztán végképp nincsenek abban a helyzetben hogy bárkit is lenézzenek, szóval én ettől nem félnék a helyedben.
2022. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Senki katonát nem akartam megbántani. Úgy gondolom, hogy ismerős is foghatott ki rossz közeget és persze, kiválthatta az ellenszenvet a viselkedése is. Ezt nem az én tisztem megítélni.

Nekem a kórházi oltóponton kívül nem volt még kontaktom katonával (itt kedvesek és segítőkészek voltak) és mivel nem szeretnék egy rossz véleményre alapozni, ezért kiírtam a kérdést.

2022. ápr. 17. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3# miért is nem vagyunk abbam a helyzetbe csak érdekelne (már nem azt mondom hogy bárkit lenéznénk)
2022. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez 100%-ig jellemkérdés.

Minden foglalkozású rétegben akadnak úrhatnám, dölyfös emberek, de jóindulatú, tisztességes emberek is. Ráadásul, ahol összejönnek a rossz emberek, onnan egy idő múlva elszivárognak a normálisak, esetleg a változékony emberek hozzájuk idomulnak.

Szóval az ismerősödnek szerintem egyszerűen pechje volt, rossz emberek között dolgozott, de ennek semmi köze az egyenruhához.

2022. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6# nem kötekedni akarok de a katonáknál az egynruha számít persze vannak olyanok akiket lenéznek de azok nagy részbe kiérdemlik.


Ez vissza fele is igaz mármint amiről a kérdés szól. Sokan úgy tekintenek ránk katonákra mint

1. Pszichopatákra

2. Olyamokra akik itt élik

ki a gyerekkorukat csak

igazi fegyerekkel

2022. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!