Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már szomorú vagy, hogy holnap...

Már szomorú vagy, hogy holnap melóba kell menni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 18:41
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Akinek jó munkahelye van, az szeret bejárni, akinek nem, az nyilván nem.


Én azért is tanulok, hogy örömmel menjek majd dolgozni, olyan munkahelyre, ahol hozzám hasonló műveltségű emberek vannak, és szeressem is a munkát.

2022. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem, már várom is.
2022. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem utálom a munkámat, sőt, van, hogy kifejezetten élvezem, de azért tudnék még pihenni. Viszont nem vagyok szomorú, hogy be kell menni, 4 napos munkahét jön, és végülis ebből élek.
2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem. 4 napig itthon ültem és a házi munkán kívül semmit nem csináltam. Még a napi rutinom is szétesett.
2022. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Több, mint 1 hete szabadságon vagyok. Már tegnap óta bennem van ez a rossz érzés, hogy vissza kell mennem. Ma meg totál ko.

Eddig nem volt különösebb bajom a munkámmal, de az elmúlt 1 hónapban sok dolog történt bent (főleg vezetői hozzáállás és döntések), és már utálom és váltani szeretnék mindenképp, de nagyon nehéz most.

2022. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Én holnap se megyek 😏
2022. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülök azoknak akik szeretnek bejárni. Nekem nem a munkával van a bajom, sőt nincs is munkám minden napra, az esetel 99%-ban, azért vagyok bent, hogy készenlétben álljak, ha osztanának rám feladatot. Amit én nem tudok elviselni az a munkatársaim sírásai, a "mindenkit utálunk és áskálódunk" felfogás az ami engem nap mint nap kikészít.

Ami miatt várom, hogy holnap legyen, az az, hogy egy új nap az új álláskeresésre, hátha hírdetnek meg egy jó állást vagy hívnak be interjúra a korábban beadottak közül, hogy menjek innen minél hamarabb.

2022. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
youtube.co /watch?v=hCq_6w1cZVc
2022. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is dolgoztam.. ma is. Holnap is fogok. Nem, nem zavar. Kapok érte egy csomó pénzt, vehetek rajta jó cuccokat, és még az idén ki lesz fizetve a házra a hitel.
2022. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz szívás a holnapi napom akkor nem.
2022. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!