Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megállni, hogy a...

Hogy lehet megállni, hogy a sok szemétség és agresszió miatt ne sírjátok el magatokat pl. munkahelyen?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen. Ettől egész nap sírni tudnék.
2022. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha eddig fajulna a helyzet felmondanék.
2022. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát nálam sehogy, volt már rá példa. Gyengeség, vagy hiszti, nevezze ki, aminek akarja. Fel is mondtam nem sokkal utána, jó döntés volt, azóta se.vilt olyan szar munkahelyem.
2022. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2,

én még akárhová mentem, mindenhol nagyon durván nyírták egymást az emberek. Mintha direkt arra játszanának, hogy ki tudja annyira megbántani a másikat, hogy elérje, hogy elsírja magát.

2022. ápr. 19. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol dolgozhatsz, nekem egy melóhelyem volt, ami valamennyire toxikus volt, de az se volt közel se ilyen vészes.
2022. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én már nem Magyarországon dolgozom, igaz szar munkahelyek máshol is voltak, de otthon csak olyanok. Ebben lehet valami.
2022. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az segít, hogy tudatosítod magadban, hogy millió lehetőséged van. Nem kell ott megrohadni ahol vagy.


Ezért lesz-rom ki hogyan akarja nyírni egymást, megtalálom a közös hangot a normálisabbakkal és velük töltöm az időt.

2022. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig a helyeimen nem voltak normálisak. Aki nem volt agresszív, az is örült, ha nem őt nyírják éppen, hanem mást.
2022. ápr. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!