Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benyelte a pénzem a kávéautoma...

Benyelte a pénzem a kávéautomata, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bedobáltam a pénzt, benyomtam mit kérek, de nem történt semmi és a pénzt sem kaptam vissza.

Mit tehetek?


2022. ápr. 24. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Igyál teát.
2022. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Van egy tefonszám ált, amit lehet hívni ilyen estekben, ált. az automatára ragasztva. Vasárnap kétlem hogy felvenné bárki is, egyébként -150-ért nem is vesződnék vele. Vagy keresd meg az automatán az üzemeltető céget, és írj nekik, fotózd le stb.
2022. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél elégtételt.
2022. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Persze írd ki ide,ahelyett h pl felhívnád a telefonszámot ami rajta szerepel, hátha neked így ott bárki segít. Levegőt hogy tudsz egyedül venni 🤣 ? Idióta
2022. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

3:

Korábbi munkahelyemen egy munkatársamnak benyelte 500 Ft-ját. Ő felhívta a számot megköszönték, hogy szólt, javították a hibát, 1 hét múlva az egyik karbantartó hozta neki az 500-ast.

2022. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ott a telefonszám az automatán
2022. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!