Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy az éttermek...

Hogy lehet hogy az éttermek hétköznap este tele vannak, én meg azt is meggondolom, hogy 100 ft-ot bedobjak a kávéautomatába?

Figyelt kérdés

Megyek haza este a melóból és nézem étterem kávézó pub mind dugig be se lehet férni.

Mennyi egy estig adag kaja egy étteremben én nem tudom, de több 1000 lehet az tuti.

Én meg noha magam is dolgozó ember vagyok még azt is meggondolom 100 ft-ot bedobjak-e a kávéautomatába.

Ha napi 1 kávé az automatából, az 20 munkanap = 2000 csak erre? 2x is meggondolom.

Ilyen hogy étterem szóba se jöhet. Életemben nem voltam. Miből mennék.


Hogy van ez?


2019. dec. 1. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Sokan azért vannak párkapcsolatban, hogy eltartassák magukat, ebből kifolyólag több pénzük van étteremre is.
2019. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, mit dolgozol, de azért felnőtt emberként nem luxus étterembe vagy pub-ba menni.
2019. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem veszel fos automata kávét, hanem lefőzöd magadnak. Megspórolod egy vacsi árát.
2019. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Mondjuk nem veszel fos automata kávét, hanem lefőzöd magadnak. "



És MIN főzöm le a munkahelyen? Kávéfőzőn? Szted van ott olyan? Ha lenne 5 perc alatt ellopnák.

2019. dec. 1. 16:05
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk mert van egy csomó ember, akik nem olyan csórók, mint te! Ezt ennyire elképzelhetetlennek tartod?
2019. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Na persze, mert azt a kávét, amit lefőz magának ingyen adják. 😀
2019. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik hogy főzzem magamnak---miért a szemes/darált kávé az tán ingyen van?

A gáz villany amivel a főző megy tán inygen van?

2019. dec. 1. 16:11
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Mi bajod?

A kérdésre már megkaptad a választ, azt hogy milyen szegény vagy, azt meg inkább a barátaidnak részletezd!

2019. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy többsége azért megengedhet magának néha egy éttermet vagy szórakozást. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy (mármint, ha a kérdésed nem puszta provokáció), de ahhoz, hogy fussa ilyen szórakozásokra nem kell különösebben jól keresni.
2019. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"de ahhoz, hogy fussa ilyen szórakozásokra nem kell különösebben jól keresni."



Bruttó 195. Gar bérmin. Ennyi. Forinttal se több.

Nettó 129.

2019. dec. 1. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!