Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérhetem arra a nagyfőnököt,...

Kérhetem arra a nagyfőnököt, hogy fizesse ki nekem a károkat, amiket okozott?

Figyelt kérdés
Arra ment rá a főnök, hogy teljesen mindegy az, hogy hogyan működik a cég.Bevétel van, ha probléma van, akkor valaki majd foglalkozik vele. Aki tényleg a megoldásra törekedett, az itta meg a levét. Az interneten keresztül, rengeteg ember felhatalmazva érezte magát ahhoz, hogy vélemény írjanak erről az illetőről, akkor is, ha nem a valós eseményeket írták le, emellett rengeteg ideje nem találkoztak, de azt gondolták, hogy az embernek az életét képezik. Ha tudja az ember, hogy nem kifizetődő az, hogy törekvő jelöltként jelentkezik a céghez, akkor valószínűleg, már az elején máshová adja be a jelentkezést, mert ahol nem értékelik a munkát, ott az ember személyét sem fogják. Az ember sok pénzt költött arra, hogy legyenek céljai a munkával kapcsolatban, emellett arra, hogy az egészsége tudja szolgálni. Viszont, mikor ténylegesen fizetni kell az alkalmazottnak, akkor elfelejti a szerepét. Ha addig nem kommunikál az alkalmazott a nagyfőnökkel (csak ügyvéden keresztül max.) még nem egyenlíti ki a számlát, akkor az zsarolásnak minősül?
2022. ápr. 24. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem egészen fogalmazol világosan. Sok lényegtelen infó van, és a lényegest meg nem mondod.


2. Zsarolásnak az minősül, hogy a meztelen fotóját megosztod, ha nem fizet, felgyújtod a házát, ha nem fizet... Az, hogy feljelented, ha nem fizet kártérítést az NEM zsarolás.


3. Bárki bármiért kérhet kártérítést, de csak akkor fogják megítélni, ha annak összegét meg tudják határozni, stb. és annak jogosságát is az alpereshez tudják kapcsolni


4. Szerintem kérd, és a főnök könnyesre fogja röhögni magát.

2022. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mar megint a rebuszos bammeg🤦‍♂️
2022. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Rébuszos Kérdező!


Kérhetsz bármit a főnöktől, de csak magadat járatod le. Próbálkozhatsz munkaügyi perrel, de kábé esélytelen, hogy nyernél.

Javaslom válts munkahelyet!

2022. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyfőnök? Mi a frász ez, valami indián törzs? 😂
2022. ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Uff
2022. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress másik munkát.
2022. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Minek, hogy két hét múlva feltegye megint ugyanezt a kérdést?!

Szerintem inkább törölje magát a gyakoriról.

2022. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megoldódna az összes problémája ha otthagyná az alapítványi sulit.
2022. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!