Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 5 évente cserélődnek a...

Ha 5 évente cserélődnek a nagyfőnökök, akkor ki dönti el, hogy ki veszi át a helyét, emellett mi alapján?

Figyelt kérdés
A mostani főnök, nagyon empatikus volt a vezetőkkel eddig, bármi volt, a dolgozó itta meg a levét. Egy vezető a napokban úgy nyilatkozott egy témával kapcsolatban, hogy a régebbi főnököknél ilyen nem volt. Egy 20 éve ott dolgozó munkatársam, azt nyilatkozta korábban, hogy a rendszer és a vezetők formálták át, régebben nem volt ilyen. Most elismerik a munkáját, de gyakran mások dolgoznak helyette. Akkor most a régebbi vezetők voltak azok, akik irányt mutattak? Sokan azt mondják, hogy jobb megítélése volt korábban a dolgozónak, de az említett munkatársam, azt mondta, hogy a rendszer tette ilyen emberré. Akkor, ha én is kaptam már hideget az évek alatt, de az említett munkatársam, meg más is győzedelmeskedett, akkor tulajdonképpen milyen eszméket képviselünk? Ki dönti el, hogy a következő vezető, milyen értékeket képviseljen?
2021. nov. 22. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Folyamatosan mennek a feudális hatalmi harcok a cégeknél, sokan azt élvezik, ha több a hatalmuk, ők adják az irányt.


Szerintem legjobb lesz*rni a felnőtt óvodások civódását, hogy most akkor épp kinél lehet a menő kisdömper. Lásd el a munkádat korrekten, a többi meg úgyis úgy van ahogy van, attól függően, hogy most ki lépett a trónra, meg kivel fogott össze ki ellenében.

2021. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!