Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaidőben szoktál shoppingolni?

Munkaidőben szoktál shoppingolni?

Figyelt kérdés
Nálunk, csak a vezetők teszik. Az egyik olyan üzletet keresett fel munkaidőben, ami ruhákat (kínait) árusított. Az eladóval beszélgetés közben, olyan vezetőt ajánlott az üzletnek, aki nem szokott olyan termékeket vásárolni, mert előnyösebb helyzetben van, emellett nagyon igényes magára és környezetére. Ez a főnök, mostanában sokat változott külsőre, mások meg megítélésre rosszabbak lettek. Ha a dolgozónak vannak lehetőségei, hogy szünetben vásárolhat kedve szerint, akkor miért piszkálták mindenért, ha azt egy vezető is megteszi, hogy magára összpontosít, emellett nem csak a kiváló minőségre megy rá?
2022. ápr. 25. 11:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
10-es jelentve. Ilyen sehol nincs. A feltételezés pedig eleve sértő, ilyen helyre nem menne senki. A feladatok elvégzésének számonkérésére ma már távmunkában is 1000 mód van, pl. a legegyszerűbb, leghagyományosabb, amihez csak net kell, hogy a kiadott feladatokat határidőre küldöd-e e-mailben, vagy feltöltöd-e a megfelelő belső rendszerbe. Ha feltöltöd/elküldöd ÉS megfelel, akkor megfelelő ember vagy az adott feladatra, ha meg nem, akkor rövid időn belül garantáltan ki leszel rúgva, mert 100 másik ember van, akivel mindenkit lehet pótolni.
2022. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
#11: #10 vagyok, kicsit trollnak tűnik a kérdező, mivel rébuszokban beszél, ezt már egy páran írták is, így feladtam a leckét neki. Nyilván nem vagyok hülye, csak ellentrollkodtam, miért kell belém állni?
2022. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam butànak, de ên semmit nem értek abból, amit a kérdező ír. Pedig elolvastam többször.
2022. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem érti.

Van egy visszamaradott kérdező aki mindig ilyen stílusban ír.

Második mondatnál ne is olvasd tovább mert ott elveszik a lényeg.

2022. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a szünetben a büfében. Amúgy munkaidő alatt se ki se be senki
2022. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A leírást egyszerűen nem értem... Mi van??? :D



A fő kérdésre: igen, van hogy ebédszünetben beszaladok az aldiba és megveszem ami kell otthonra, hogy ne kelljen emiatt a későbbi vonattal mennem haza.

2022. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Home officeban, neten szoktam shoppingolni meló időben. Simán belefér, mert 8-16 között burkolok, de csak ténylegesen csak napi 2 óra meló, utaná 16-24 között fodrász vagyok szintén homeból. Utána 0-8 között remoteban programozok egy amcsi cégnek, de ezt is csak kb mapi 1-2 órában ténylegesen, mert aludnom is kell. Szóval 8-24 között bármikor tudok shoppizni😊🥰😍
2022. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze otthagyom a villamost az utasokkal es beugrok az Árkádba bevásárolni
2022. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

A 10-es egy sárga irigységben betegeskedő személy. :-DDD


Valszeg biorobot egy gyárban, ahol fényévnyire van egy lehetséges home office munkától... :-D

2022. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mester utcában láttam olyat, hogy a combino megállt vészvillogóval és a sofőr bement a sarki italboltba egy kávéért.

Ráadásul le sem húzódott és otthagyta az út közepén.

2022. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!