Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaidőben szoktál shoppingolni?

Munkaidőben szoktál shoppingolni?

Figyelt kérdés
Nálunk, csak a vezetők teszik. Az egyik olyan üzletet keresett fel munkaidőben, ami ruhákat (kínait) árusított. Az eladóval beszélgetés közben, olyan vezetőt ajánlott az üzletnek, aki nem szokott olyan termékeket vásárolni, mert előnyösebb helyzetben van, emellett nagyon igényes magára és környezetére. Ez a főnök, mostanában sokat változott külsőre, mások meg megítélésre rosszabbak lettek. Ha a dolgozónak vannak lehetőségei, hogy szünetben vásárolhat kedve szerint, akkor miért piszkálták mindenért, ha azt egy vezető is megteszi, hogy magára összpontosít, emellett nem csak a kiváló minőségre megy rá?
2022. ápr. 25. 11:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
20: ebben az esetben el tudom képzelni, hogy a vezető esetleg rosszul lehetett vagy rájött a hirtelen fàradtság. (A combino nem villamos? Azzal hogy húzódik le?)
2022. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

10-es, ez tûzvédelmi szempontból nem lett átgondolva


De most ôszintén, egy normális fônöknek nem kell így zsarnokoskodni, legalábbis mi felénk nem hatéveseket foglalkoztatnak, hogy villanypásztor kelljen az iroda köré.


Ameddig a munka minôségileg idôre kész, nyugodtan békén lehet hagyni a dolgozókat, mindenki érdekes mód tök jól képes tenni a dolgát pesztrálás nélkül, és a vezetés se összeszorított farpofákkal várja, hogy szöknek-e a rabszolgák.


Ti mit dolgoztok, hogy az emberek ennyire utálják az életüket a cégeteknél? Komolyan érdekelne.

2022. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen villamos, lehúzódást viccnek szántam.

Figyeltem, hogy mi van vele mert első gondolatom az volt megkéselték de elég komfortosan sétált.

Egy műanyag pohárral tért vissza.

Gondolom kávé lehetett mert azzal senki sem bajlódik, hogy kitöltsön egy rakétát.

2022. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
#22: Ahogy írtam a #12-esben, ellentrollkodtam. Troll kérdésre troll válasz elvet követve (leírás alapján troll gyanú)
2022. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!