Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Folyamatos 8 órás munkarendből...

Folyamatos 8 órás munkarendből átmennétek 12 órásba?

Figyelt kérdés

Összehasonlítva a kettőt mennyivel lenne jobb a 12 órás vagy esetleg rosszabb?

Jelenleg ügyfélszolgálaton dolgozok folyamatos megszakításnélküli munkarendbe változó beosztásban, össze vissza kezdési időpontokkal.

Annyira megterhelő, hogy már nem bírom azt sem tudom mikor kezdek mikor végzek, most lenne lehetőség átmenni az IT csapathoz, ők viszont 2 műszakba vannak 7-19, és 19-7 ez mennyiben lenne jobb, több így a szabadidő?



2022. ápr. 27. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Változó, de ügyfélszolgálaton pl szerettem a 12 órát nappaliban. Általában szombat-vasárnap 12 óráztam, hétfő kedden 8 óráztam és kedd délután kellemes hétvégét kívántam mindenkinek, aztán mentem vissza szombaton. :D


Szerettem, mert egy nappal kevesebet kellett bebumliznom, a hétvége nyugisabb is volt ha olyan munkatársakkal vagy munkatárssal dolgoztam, aki nem hagyta rám az egész munkát, amíg aludt vagy kint császkált, ráadásul több mindent el tudtam intézni ami hivatalos ügy volt.

2022. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amőgy a folyamatosan változó mászakokat én sem bírtam. Főleg azért is volt követhetetlen, mert sokan vérszemet kaptak és orrba-szájba variálták a beosztásomat.


Amit te írsz, hogy 19-7 meg 7-19 annak max annyi a rizikója, hogy hogyan áll rá a szervezeted.


Kicsit abból lesz nehezebb, hogy ott ahol reggel hétre érsz haza az egész napot lehet alvással töltöd vagy keringsz a lakásban mint gólyafos a levegőben, illetve az éjszakázásra nehezen állt rá az én szervezetem, de van ismerősöm aki már az ókor óta van ugyanazon a helyen ilyen váltásban és tök jól bírja.

2022. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát pl ha 3 napot éjszakázol majd van egy szabadnapod ami igazából nem is annyira szabadnap mert éjféltől hétig dolgozol, majd hazaérsz hulla fáradtan kipihenni magad és másnap meg hétre bemész, az tőled függ, hogy kellemes vagy nem.
2022. ápr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!