Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elbuktam egy targoncás verseny...

Elbuktam egy targoncás versenyt, hogyan tudnám magam túltenni rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A főnököm nyomására elindultam egy targoncás versenyen a hétvégén, amit a velünk szomszédos logisztikai raktárakkal (logisztikai egységekkel) együtt rendeztek meg. Ezáltal lehet kijutni a bajnokságra. Én magam nem akartam indulni, de a főnököm engem meg egy kollégámat talált a legjobbnak, így végül is elvállaltam. Mert hát végül is úgy voltam vele, hogy gyorsan és precízen dolgozom, nincs panasz a munkámra.


A versenyre végül úgy érkeztem, hogy mégsem szeretném ezt az egészet. De ha már itt vagyok belevágok a dologba. Több pont alapján értékeltek minket, 24-en indultunk a versenyen, tőlünk végül a kollega visszalépett, így csak én képviseltem a raktárat.


Itt jön az egészben a csavar. Mert gondoltam elérek valami helyezést, vagy valami lesz. De amikor színre kellett lépnem egyszerűen lefagytam, mindent fordítva csináltam. Az emelő felfelé ment, pedig lefele akartam, a raklap az borult, a rajta lévő cuccli tört. Amire már nem volt példa 20 éve. Senki más nem tört árút a versenyen, csak én.


Mondanom se kell én lettem az utolsó, azóta a kollégák folyamatosan ezzel szívatnak. Hogy így meg úgy hoztam szégyent a cégre.


Hogyan tudnék ezen túllenni? Nekem is rossz érzés, és rossz hallgatni újra meg újra a történetet mások szájából. Szerintem a hátam mögött is kibeszélnek.


38/F



2022. ápr. 28. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart. Úgyhogy nyugi, idővel feledésbe merül és leszállnak a témáról. És te magad sem fogsz idővel ennyire kudarcként tekinteni a dologra.
2022. ápr. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fárasztó96 ***** válasza:
85%
Sajnálom. A főnököd nem szól rájuk? Vagy akkor csinálják, mikor nincs a közelben? Elég kellemetlen így dolgozni, tudom.
2022. ápr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fárasztó96 ***** válasza:
Sajnálom. A főnököd nem szól rájuk? Vagy akkor csinálják, mikor nincs a közelben? Elég kellemetlen így dolgozni, tudom. Beszélj a főnököddel, hogy mit lehetne tenni. Hátha okosabbak lesztek.
2022. ápr. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyrészt ez tényleg a minden csoda három napig tart esete, másrészt lehet nem ártana elkezdned valamit sportolni-versenyezni, mert azért neked is túl kéne tenned tudnod magad a dolgon, harmincsok évesen nem így kéne kudarcot feldolgozni... mindenki szidja a versenysportot, hogy milyen gonosz dolog, fúj-fúj, pedig nincs is egyszerűbb módja megtanítani egészen kicsi korban, hogy felemelt fejjel veszítünk, és udvariasan, visszafogottan győzünk... ha más nem, kezdj el futni.
2022. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Te szerencsétlen lúzer, azonnal mondj fel!
2022. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a te hibád: tanulj meg nemet mondani! Nem vagy rabszolga, ezt ideje megtanulnod.

Másrészt lehet, érdemes lenne most már csakazértis jelentkezni a következőre, hiszen lesz jövőre is, és megmutatni, hogy ki a faszagyerek.

Ha minden kis hiba után füled-farkad behúzva nyüszítesz a sarokban, hát, elég szar élet áll előtted.

2022. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!