Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kedves targoncavezetők, ti...

Kedves targoncavezetők, ti milyen gyakran szoktatok munka közben hibázni, pl levertek valamit vagy leborul a raklap?

Figyelt kérdés
Vagy ilyet csak az csinál aki béna hozzá és nincs erzéke hozzá és jobb ha inkább elhagyja a pályát?
2022. febr. 22. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
ilyet csak az csinál aki béna hozzá és nincs erzéke hozzá és jobb ha inkább elhagyja a pályát!
2022. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Naponta találkozom targoncásokkal és hidd el, még a legjobb is hibázik, akár egy rossz raklap miatt is lehet gond.
2022. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a múltkor volt olyan eset, hogy nagyon béna volt a targoncás és leesett nála a raklapon lévő áru, az volt a szerencsém, hogy nem voltam közel hozzá. Őszintén szólva én utálom a targoncás dolgozókat, beképzelt majmok, azt hiszik, hogy ők a janik, közben el vannak hízva, mert lusták, mint a dög, az nem munka, amit ők végeznek, hanem jóformán csak f@szverés.
2022. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Apám kocsijára már borított rá raklapot egy targoncás... Szerintem meg akarta nézni hogy elmegy-e keresztben, mert akkora sebességnél és olyan hirtelen kanyarodva, csoda hogy a targonca nem borult fel...
2022. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer, ahogy felemeltem egy rakrakot, eltört a lába (a kockák nagyon porózus faanyagból voltak és elengedtek), így a palettán lévő összes hulladék (éppen fóliát és Karton okát vittem) beterített szépen mindent. Nem volt eddig sosem úgy baleset, hogy áru tönkrement volna, olyan volt, hogy az elején kicsit megsúroltam a targi oldalát, mikor még tanultam, de már érzem a távolságokat. Ja és se kövér, se beképzelt nem vagyok, ha kényes a cucc, segítek a produkciósoknak kézzel átpakolni.
2022. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

4-es

És mi lett belőle végül? Remélem, hogy jól meg kellett fizetnie a kárt annak a szerencsétlennek. Hát, én vagy 2 millára bepereltem volna!

2022. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
#6 csak az anyós oldali ajtó, üveg, tükör és sárvédőív sérült. A telephelyen lebeszélték a targoncás főnökével, hogy apám megjavítatja, a targoncás meg kifizeti🤷‍♂️ Így is történt.
2022. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem nem jól kérdezel.

Mert a lényeg nem a borítás, hanem az anyagi károkozás.

Mert a legtöbb hiba vagy borítás nem okoz anyagi kárt feltétlen.


Pl nálunk heti szinten történik hogy vmi könnyű sza rt ami 3 meter magas a kanyarban vki beborítja....

Mivel nem törékeny, gyorsan visszaállítjuk és kész semmi baja.

Szintén nem mindegy hogy rakodas közben vagy atvett cuccott zúzol le.

Átvett cucc az fizetős, míg a nem atvett lezúzasa leírható.


Szintén szempont hogy a ceged mennyire becsül.

Ha becsül és zúzol akk elnezik vagy valami jelképes minimumot varrnak rád mert nem akarják hogy felmondj.

Ha meg mondjuk próbaidős vagy és zúzol akk tejelni fogsz.


Szóval sok dologtól függ hogy kell e fizess a zúzasért.

2022. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!