Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az én esetem a lassan megfőtt...

Az én esetem a lassan megfőtt béka esete a munkahelyen? Mindenkit kirúgtak a munkahelyen szépen lassan, de én győzködtem magam hogy engem úgyse.... aztán persze az én napom is eljött

Figyelt kérdés

Új főnök jött aki azonnal elkezdett kötözködni a régi embererekkel.

Majd szépen egyesével elkezdődtek a kirúgások is.Én az egészet láttam hallottam de győzködtem magam hogy hát engem úgyse rúg ki.

Azért szépen fogytak a régiek egyik a másik után repült.

De már 1 év is eltelt és én még mindig itt voltam, régi már nem is nagyon volt, csak én.

És megnyugodtam hogy na én csak megúsztam.

Aztán egyik nap behívtak az irodába. Engem is.


Szóval az én esetem a lassan megfőtt béka esete? Szépen lassan melegítjük a vizet és a béka nem ugrik ki, mert hát még nem elég meleg még nem elég meleg még nem elég... aztán egyszer csak azt veszi észre a béka, hogy a víz forró, ő megfőtt és vége mindennek.


2022. máj. 1. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó megélni egy munkahely elvesztését, ha az ember érzelmileg is odatette magát.
2022. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!