Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden pofára megy?

Minden pofára megy?

Figyelt kérdés

Elküldtem még régebben egy helyre a jelentkezésemet, meg amúgy sok más helyre is, de bactak visszajelezni.

Múlt héten összeszedtem a bátorságom, sorbaraktam a helyeket, aszerint hogy hol szeretnék a legjobban dolgozni, reggel elindultam egy marék önéletrajzzal a kezemben és 5 helyre akartam bemenni.

Na, amivel kezdtem, hogy már régebben is jelentkeztem, oda mentem be először. Tök kedvesen fogadtak, kezetfogtunk, bemutatkoztam, úgy csináltam mintha normális lennék. Adtam nekik egy önnéletrajzot, beszélgettünk, mondták hogy örülnek hogy bejöttem stb. Átbeszéltük a dolgokat, többek közt azt, hogy mikor fogok kezdeni😁

Ha alkalmasnak találnak az állásra, akkor miért nem jeleztek vissza, amikor e-mailben jelentkeztem?😤



2022. máj. 3. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerősről van szó akkor mindig azokat részesítik előnyben akik személyesen mennek be és adják oda az önéletrajzukat. Ott egyből látnak. Látják hogy nézel ki, milyen a beszédstílusod, milyen a kiállásod stb. Plusz egyfajta határozottságot és tenni akarást is mutat, hogy bementél személyesen odaadni. Az előző 3 munkahelyemet is így "nyertem meg". Bementem, odaadtam, 2 óra múlva hívtak is, hogy hónap elején kezdhetek. Ezeken a munkahelyeken megtudtam, hogy a főnökség nagy része szinte lesz*rja az emailen beérkező önéletrajzokat. Néhányat ki is röhögnek, hogy tele van helyesírási hibával, a kép nem igazán előnyös, nem elég a munkatapasztalat stb. Úgyhogy ja. Személyesen több esélyed van mindenhol.
2022. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Meg tudom erősíteni, tudod, ha bemész, akkor az már azt mutatja, hogy akarsz is tenni azért a munkáért valamit. Nyilván az is előnyös, hogy nem nekik kell átnézni 100 emailt, hanem te mész oda hozzájuk ahol ráadásul egyből látnak is.
2022. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

úgy csináltam mintha normális lennék <-- ezen felrohogtem.

Gratulalok, ugyes vagy es sok sikert

2022. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Pedig nem volt ám olyan egyszerű... 😂😂
2022. máj. 5. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha E-mailbe jelentkezel azt lehet meg se nézik.

Szerintem a személyes jelentkezés jobb.

2022. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!