Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesz kedvesebb az...

Mikor lesz kedvesebb az ember? Ha szeretne megszerezni egy illetőt/volt alkalma a “közelében lenni a kiszemeltnek”, de magáénak akarja tudni?

Figyelt kérdés
Hasonló beosztás, hasonló nézetek, közös munkahely.
2022. máj. 5. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hány éves a kapitány. Anélkül nem lehet érdemben válaszolni.
2022. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, hogy a másik fél szemszögét figyelembe veszi-e.


Tudom, olyan világban élünk, hogy ha két ember kicsivel többet érez a másik iránt, akkor máris azonnali dugás lesz belőle és prűd az, akinek ez nem tetszik, de én pont a prűdek táborát erősítem. Mindig is taszított amikor a férfi mondta, hogy megismerne, mondtam, hogy rendben és azonnal tolt volna be a hálóba. Szerettem volna, ha a kapcsolat előtt kicsit megismerjük egymást, hogy egyáltalán lenne e jövője a dolognak, tudnánk e egymás mellett lenni vagy megfulladnánk egymás jelenlététől.


Ugyanúgy barátságban sem szeretem amikor valaki rám tapad, birtokolna, kisajátítana, rögtön a barátjának nevezne, de közben bennem még nem alakult ki az a fajta kötődés iránta, ami ehhez kell.


A barátság és a szerelem az, ami kialakul ha kialakul, azérz, mert jól érezzük magunkat egymás mellett és nem azért, mert az egyik a másik félből ezt kierőszakolja.

2022. máj. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szepen leírtad. :)
2022. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!