Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A UNIX Autónál milyen dolgozni...

A UNIX Autónál milyen dolgozni? Árucímkéző, raktáros pozíció milyen? Mi a nap menete?

Figyelt kérdés

A Budapesti 9. kerületben Timót utcában lévő logisztikai központ érdekelne.

Oda szeretnék menni dolgozni, mert közel van a lakóhelyemhez ahol most dolgozok elég messze van ezért is akarok váltani.

Előtte kikérem a véleményeket.

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. máj. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az nem olyan rossz...jön az árú felcímkézed, esetleg kihordod a polcokra, hogy a többi munkás onnan letudja venni, vagy esetleg körül nézzenek a vásárlók, fizikailag nem kell megszakadni, viszont oda kell figyelni sok mindenre főleg a papír munkákra mert mindennel el kell tudni számolni, főleg az egy nagy város, mondjuk talán kicsit több lesz a melód mint itt vidéken...de ha nem kell körutakra menni (mármint cuccokat szállítani) akkor jó, egyébként meg ha igen akkor nem valami f..za egésznap Pesten körözgetni, de gondolom ez téged nem érint.


Egyébként ennyit tudok róla, én nem ott dolgozok, egyik haverom van ott és tőle tudom ezt....végülis nem rossz hely amúgy.

2022. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2022. máj. 7. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze további véleményeket is szívesen meghallgatok.
2022. máj. 7. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Utálom ezt a céget. Mégis hogy meri, valami szar autos cég, egy ilyen legendás operácios rendszer nevét használni ?
2022. máj. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Jo, en szeretem, raktaroskent dolgozom, a cimkezorol nem tudok, persze vannak szarabb napok, amikor mindenki ideges, faraszto napok amikor tobb a melo kevesebb emberre, stb.

De nalunk pl normalis a fonok a legtobb nap, neha vannak neki is rosszabb napjai, a kollegak 85%-a jo fej.

De sok mulik azon is, hogy hova vesznek fel, mert van olyan terulet, ahol nem dolgoznek, mert nem lehet jol penzt keresni es olyan fonok is, akivel nem dolgoznek, mert nem szimpatikus a modszere.

Nekem bejon a sok aprosag miatt is, hogy szinte barmikor ki tudok menni szunetre, a hetvegi munkavegzes miatt jaro hetkoznapi szabadnapokat tudom ugy kerni, hogy olyan napon legyek szabad, amikor valami dolgom van, igy nem kell a szabadsagomat pazarolni, azt ki tudom venni olyankor, amikor pihenni akarok, nyaralni, stb. Ha dolgom van delutan, el tudok menni 1-2 oraval hamarabb, csak kesobb (vagy elobb, amikor akarom) dolgozzam le.

Szoval az en tapasztalataim majdnem minden teren pozitivak, de ez egy terulet, ahol en dolgozom, van ezen kivul egy csomo, mas kollegakkal, mas vezetokkel, stb, ki kell probalni es meglatod, neked bejon-e.

2022. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!