Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha tudnád, hogy min kellene...

Ha tudnád, hogy min kellene változtatni a vállalkozásodnál, de nem csinálnál semmit, pedig az emberek mondják a véleményüket, akkor a siker mellett, időközönkénti bukásod, hogy fogadnád?

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet kemény.
2022. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek a saját vállalkozásukra fókuszálják a tudásukat és ott kamatoztassák az észrevételeiket. Cégen kívüli sutyerák ne elemezgesse az én "időközönkénti bukásomat". Nézzen magára ő hol tart, s ha még időközönként sem bukik, hanem pályája szárnyal a fellegekben akkor örüljön.
2022. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olyasmit mondogatnak, amiről tudom, hogy megvalósíthatatlan, akkor mit csináljak? Például jönnek azzal, hogy szerepelgessek, miközben szociális fóbiám van, akkor ez teljesen felesleges tanács volt. Sikeresebb lennék, ha jól tudnék bánni az emberekkel? Hűha! Ha meg gazdagnak születtem volna, akkor gazdag lennék, kb. ennyi értelme van az ilyen tanácsoknak.
2022. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!