Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes munkaidős munka mellett...

Teljes munkaidős munka mellett még részmunkaidőben is dolgozni? Nagyon megterhelő? Vélemények?

Figyelt kérdés
Jelenleg 37 órában dolgozom. A munkaidőm 8:00-16:30 (a fél órás ebédszünetet le kell dolgozni), pénteken viszont csak 8:00-13:00 a munkaidő. Irodai munkát végzek. Ugyanennél a cégnél lenne lehetőségem szombati munkára 8:00-16:30, de nem az irodában, hanem a raktárunkban. De engem nem zavar, hogy fizikai munka (nem megterhelő egyébként, maximum 3 kilós csomagok), legalább mozgok egy kicsit, úgyis a hét többi napján ülő munkát végzek. Dolgoztam már szombaton korábban, hirdetőújságokat hordtam, de azt csak 2 órában, ez meg most 8 óra lenne. Még fiatal vagyok, otthon lakom, és lakásra gyűjtök. Lenne időm elvállalni, de nem tudom, hogy mennyire lennék így túlterhelve, lestresszelve. Mi a véleményetek?

2022. márc. 14. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tök más feladat, mint a főállásod, nem hiszem, hogy szellemileg fárasztana, igazából felüdülés. Ha neked nem gond szombaton is felkelni aránylag korán, akkor nem látom akadályát.
2022. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sokáig aludni hétvégén. 7-8-ig általában
2022. márc. 14. 09:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék. Főleg, hogy házra gyűjtök. Én annak idején 12 óráztam majdnem 3 évig, nagyon rossz volt, mit ne mondjak, de volt egy célom. Sikerült megvennünk férjemmel a házunkat és elmentem szülni. Soha többet nem mentem oda vissza.
2022. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan elvállalnám a helyedben, ha kell a pénz.
2022. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki egy hónapig, aztán nézd még hogy bírod?

Ha minden oké akkor én sem látom akadályát.

Sok sikert. 🙂

2022. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nemhinnem h olyan megterhelo 😀 Nekem 1 melom tobb ora mint ez igy
2022. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. márc. 14. 12:42
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
47%

Fiatal házasként másod-és harmadállást is vállaltam, hétvégén meg kőműves mellé jártam kimozgatni az izmaimat. Persze ez még az átkosban volt, és nem tudom, ma lenne-e ilyesmire lehetőség.

Szerintem vállald el, de csak akkor, ha nincs gyereked. A világon minden pótolható ugyanis, de azt az időt, amit nélküle töltesz, sohasem kapod vissza.

2022. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondom, próbáld ki.


Ugyanakkor lehet megterhelő is.

Nekem például a levegőnél is fontosabb a szabadidő. A legnagyobb problémám azzal lenne, hogy nem aludhatom ki magam szombaton és fájna a kevesebb szabadidő is.


Ugyanakkor én pl tanulok mellette, ami bizonyos időszakokban heti 4 nap iskolát jelentett este és mindkét teljes hétvégi napok áttanulását. Rengeteg sírással, de kibírtam. Ehhez képest szombaton "csak" 8,5 óra nem sok, ráadásul te ezek szerint nem 42,5 órát dolgozol a héten.

2022. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 mondjuk én hétvégén sem szoktam sokáig aludni, legfeljebb 7:30-ig, mert este viszonylag korán (11 felé) el szoktam aludni.
2022. márc. 15. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!