Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a reális órabér egy beugrós...

Mi a reális órabér egy beugrós diákállásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyáron szeretnék munkát vállalni, inkább gyakorlat, munkakörnyezetben való elhelyezkedés céljából, mert nem az a legfontosabb, hogy pénzt keressek. Kinéztem magamnak egy helyet, ahol mindig keresnek beugrósokat hétvégére, gondolom nyáron ez a szabadságolások miatt még kiemeltebb. De érdekelne, hogy mi az az ajánlat, amit már nem érdemes elfogadni "buliból" sem.


Könnyű fizikai munka, előképzettséget nem igényel, maximum jó, ha az embernek van hozzá affinitása (van).


Kocsival tudnám megközelíteni a helyet, útiköltségtérítéssel és térítés nélkül is érdekelne, hogy mi az, amit reális nettó órabérnek tartotok (17 km-ről van szó. Tömegközlekedéssel másfél óra lenne, tehát azzal nem tudok számolni.)


Ha jól tudom 1150 nettó a minimálbér, de minap olvastam, hogy mennyire keveslik az 1500 Ft-ot is a diákok - emiatt a kérdés, mert az egy dolog, hogy az ember többet keresne, de kitudja mit ér a munkaadónak az ő munkája?


Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy ez a beugrózás, általában hogyan működik? Előtte nap tudom meg, aznap? Esetleg egy héttel előre már lehet számítani a beosztásra? Mi az általános ilyen esetben?


2022. máj. 10. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megye? Nem mindegy.
2022. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Budapesten) a próbaidő alatt 1225 forint volt az órabér, a próbaidő után felment 1447 forintra. Ugye a 25 év alattiak adómentessége miatt az előbb írt összegeket kapjuk kézbe, nem vonnak le belőlük semmit.
2022. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pest megye, déli agglomeráció.
2022. máj. 10. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1800-2400 között fizettek attól függően, hogy milyen gyorsan kellett kezdeni.

Amikor este felhívtak, hogy reggel tudok-e kezdeni akkor többet adtak.

Amikor egy héttel előre szóltak akkor kevesebbet.


Irodákban kellett után tölteni a nyomtatókat papírral és cserélni a kifogyott festékhengereket.

Amikor elromlott hívni egy szerelőt és kísérgetni, hogy hol találja.

2022. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!