Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek, ha egy főnök azt...

Szerintetek, ha egy főnök azt a felfogást képviseli, hogy neki minden kell, de cserébe semmi segítséget nem adott/ad az embereknek, a magánélete meg csapnivaló, akkor a pénzzel a problémákat tudja kezelni?

Figyelt kérdés
Korábban elkezdte lecserélni a takarítási céget, ami drágán dolgozott, rengeteg régi és folyamatos munkavállaló mondott fel, az ingyenes járatot megszüntette, ahol tudott, ott faragott a kiadásokból. Az élelmiszer szektort lassan robotok töltik, mert a földről kell a sok terméket betölteni azoknak, akiknek teljesen más feladataik vannak. Aztán jön azzal, hogy sikeres a cég, minden jól megy, de inkább a felesége helyett, olyan nőt választott vigaszul, aki tanácsadóként az embereket másik céghez irányította, meg ártott az embereknek. 2 emberen múlik a viszony tudom. Viszont, mikor sok a pénz, határokat nem ismeri, nem tudja az emberek értékeit kezelni, akkor ott tényleg probléma van. Szívem szerint, már a börtönt is megismertettem volna vele, meg a társával, mert megérdemlik. Ha valaki csak követel az emberektől, visszafelé meg lábtörlő csinál a “gyengébbekből”, akkor mi lesz akkor, ha a sok profittal majd nem tud mit kezdeni, mikor szükséges lenne? Házasságát sem tudja ezzel megoldani. Mit gondoltok a témával kapcsolatban?
2022. máj. 11. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
+t
2022. máj. 11. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így ahogy mondod.
2022. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy főnök ezt a mentalitást képviseli, akkor fasz kérdések és az ő dolgain való töprengés helyett fel kell mondani, kicsi manó.
2022. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint ittál a gyógyszerekre.
2022. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!