Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai "tyúkudvarban" dolgozók...

Irodai "tyúkudvarban" dolgozók, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek a napi marakodást, hogy tudtok egyáltalán koncentrálni a munkára egy ilyen helyen?
2022. máj. 13. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Én ezen a héten kezdtem el dolgozni adminisztrátorként. Nem vettem észre semmilyen "marakodást" eddig a munkatársak között.


Fel kellett volna valamit fedeznem, amit még nem észlelek esetleg?

2022. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem minden iroda tyúkudvar, és nem minden tyúkudvar iroda. De én többnyire csak olyan helyeken dolgoztam idáig, ahol a kollégák ki tudták volna kaparni a másik szemét, csak mert az máshogy tereget otthon, mint ők :D
2022. máj. 13. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Minél több a nő, annál inkább probléma az ilyen.
2022. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
kárpótol a br. 800
2022. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy pletykálnak - valamit nagyon-nagyon halványan én is érzékeltem.


Viszont én igyekszem elkerülni ezeket a helyzeteket olyan messzire, amennyire csak lehet. Szeretek elhatárolódni a felesleges témáktól amúgy is.


Jobbat nem tudok mondani, mint azt, hogy határolódj el tőlük (tapasztaltam olyat, hogy feleslegesen múlatták az időt egy olyan helyen, ahol nagyon ráértek.) De elképzelhető, hogy csapatépítésre használták, nem tudom.


Beleszólásom pedig nyilván nem volt kívülállóként, hiszen örültem annak, hogy segítségemre voltak a kollégák akkor, mikor édesanyám haldoklott (egyházi szervezet, karitász és egyéb alkalmazottak.)


Gigantikus méretű anyagi terhet levettek a vállamról a gyógyszerköltség átvállalásával. Hálásnak kell lennem irántuk egész életemben.


1-es válaszoló voltam.

2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Informatikus végzettséggel eddig főleg "disznóólokban" voltam, és azt kell mondjam: soha ennél rosszabb ne legyen :)
2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Bérszámfejtők vagyunk, nincs marakodás.
2022. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Úgy hogy behozunk egy kakast 😉
2022. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Cuki hozzászólás 8-as válaszoló! Van humorérzéked! :D


1-es és 5-ös számú visszajelzések az enyéimek. :)

2022. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Hiába pontozzátok le a hármast ez az igazság, persze mint mindenben biztosan van ebben is kivétel.

De aki régóta dolgozik ilyen helyeken az tudja hogy ez gyakori jelenség, ha többnyire nők vannak egy irodában.

2022. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!