Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálok dolgozn, de muszáj....

Utálok dolgozn, de muszáj. Tudtok tippeket adni hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Monoton gyári munkát végzek. Jobb ha esetleg nem nézem folyton az időt?

19/F



2022. máj. 15. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ott hagytad a 10. osztályt mit gondoltál, szakképesítés nélkül mit fogsz csinálni?

Én érettségi után (mivel gyűlöltem tanulni) elmentem eladónak. Hát azt jobban utáltam a tanulásnál... Ahogy az emberek nagyképűen lenéznek, illetve én is úgy voltam,hogy nem egy eladó szeretnék lenni életem végéig. Így mellette elkezdtem irodai munkákat keresni, majd elvégeztem több okj tanfolyamot, és szereztem diplomát.

Én azt mondom,hogy ez elég motiváló neked,hogy tanulj, és szerezz normális szakmát amit szeretsz is.

2022. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És aki tanulna, de nem tud, mert nincs hozzá esze? Nem képes megjegyezni, felfogni a dolgokat?
2022. máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Szar munkat valasztottal. En szeretek melozni, mintha hazajarnek. Rengetek haver jo hangulat, sok penz
2022. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy ez most ideiglenes, és minden egyes nap növekszik a kitartásod. Tudom, szívás a gyári meló, én is ezt csinálom csak én Németországban.

Bár én két hét múlva megyek haza, tanulni akarok, egyetemre menni, ilyen munkát többet nem akarok csinálni :D tűzz ki valami célt magad elé, pl. egyetem vagy szakma és nyomasd ezerrel, úgy talán könnyebb lesz minden gyári nap. Tanulj legalább egy nyelvet is, nagyon sokat jelent mai világban.

2022. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
legalább belátod, hogy tanulni kellett volna, nem kellett volna abbahagyni a sulit. én sok sikert kívánok az iskola folytatásához, remélem minden jól fog menni.
2022. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15# Nagyon köszönöm
2022. máj. 22. 14:45
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberig kitartást!


Utána meg sok sikert majd a suli folytatásához!

2022. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!