Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az alkalmazott szól a...

Ha az alkalmazott szól a főnöknek, hogy a színeket nem jól válogatja össze, mikor öltözéket választ egy adott napra, akkor pozitívan fogja fogadni a tanácsokat, tippeket a megjelenésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen a kapcsolat a főnökkel.
2020. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Az alkalmazott a stylistja a főnöknek? Vagy egy csinos nő?


Egyéb esetben szerintem elgondolkoznék a főnök helyében a kirúgáson.

2020. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Idősebb vagyok tőle, baráti alapon közelítem meg a témát.
2020. dec. 13. 21:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok baráti viszonyban, én mindenképp kerülném a témát, mert okoskodásnak hat.

Ha tényleg jóban vagytok, akkor is illene amúgy onnan közelíteni, hogy pl. "úú, de jól áll ez a felső! De egy emilyen szoknyával még jobban mutatna...", mintsem csak megmondani, hogy valamit nem jól csinál. Ez ebben a formában barátok között is elég tapló szerintem.

2020. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak felesleges konfliktust generálnak, ha rákérdezne őszinte lennék ha amúgy normális, magamtól viszont biztos nem hoznám fel...


Meg nyilván ez ízlés kérdése is, ha amúgy a dress codenak megfelelően öltözik fel akkor szerintem ebbe jobb nem beleszólni.

2020. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem. Egy alkalmazott mit foglalkozik a főnöke öltözékével? Nem ezért fizetik, még akkor sem ha némi baráti viszony van köztük. Neked semmi közöd ahhoz, hogy ki hogy öltözködik. Van akinek nincs stílus érzéke, de ez legyen az ő gondja.
2020. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk egyszer nyílt nap volt és az egyik munkatársam kitalálta, hogy legyen mindenki kék polóban, így a látógatóknak könnyű megtalálni az ott dolgozókat. Elmondtam a főnöknek, mondta, hogy jó ötlet, de ő csak feketében jár, mert minden más kövérít. Mondtam neki, hogy szerintem a kék is jól állna neki. Erre úgy megsértődött, hogy fél évig szívatott utána. Szóval szerintem inkább ne.. Ha én lennék főnök és valaki azon rágodna, hogy a kék nadrágomhoz nem megy a fehér ingem, hát biztos elküldeném a francba, hogy inkább dolgozzon, azért kapja a fizetést..
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Régen minden órában más ruha volt rajta, vásárlásnál egyezett az ízlésünk, a kortól eltekintve. Tudta, hogy mi illik a személyiségéhez. Aztán, mostanában már, mindegy mit vesz fel számára, csak ruha legyen.
2020. dec. 13. 21:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De neked ehhez sincs semmi közöd! Ha a fönökőd holnaptól zsákot húz magára, és úgy megy be dolgozni, neked akkor sincs közöd hozzá, és nincs jogod akár szóvátenni. Nem ezért vagy ott. Nem ezért fizetnek. Végezd a munkádat amiért megfizetnek, ne a fönök öltözékével foglalkozzál!
2020. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szememet zavarja, ahogy a színeket használja. Gondoltam rá, hogy azért fogott be a munkahelyre pár különböző színű ruhát egyszerre, mert a vírust nem akarja a ruháján elvinni haza, csak azokat kell mosni, amit bent használ. Viszont, így meg, kevesebb ügyfél áll vele szóba...
2020. dec. 13. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!