Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Probaidős vagyok 1.5 honapja...

Probaidős vagyok 1.5 honapja egy szabad hétvégem nem volt. Kötelező lenne egy honapban egy szabad hétvégét biztosítani?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 10:29
1 2 3
 11/25 Shaddark ***** válasza:
50%

Szerintem ezt a beosztást tervezővel beszéld meg.

Hogy mi jár és mi nem az nem annyira érdekes a való életben. Az van, amit ki tudsz harcolni magadnak. Mivel a státuszod még ilyen, valószínűleg azt gondolják hogy nem fogod szóvá tenni mert félsz.

Ha így van akkor sajnos nem sok mindent tudsz tenni, kivárod a végét és ha utána is így működik szólsz.

Ha nincs így, akkor feltehetően meg lehet beszélni a vezetőddel, aki a régi dolgozóknak kedvez ezzel a kivételezéssel. De ha hagyod magad akkor így marad mert ilyen az élet sajnos. Ezt el kell fogadnod hogy nem a "felsőbb hatalmak", törvények és szabályok alakítják az életedet hanem TE magad. Meg kell tanulni kiállni magadért, sőt, ha ez megy már akkor majd utána a szeretteidért is ki fogsz tudni később.

Ezt jelenti felnőni. Bár-hány éves is vagy...

2022. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

#9

Gratulálok!

Akkor te azért élsz, hogy dolgozhass.

2022. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

"Milyen rabszolgatartó sz@r munkahely az ahol még hétvégén is dolgozni kell?"


Szoktál hétvégén vásárolni, tömegközlekedésre szállni, elvárod, hogy ellásson az orvos, ha kell, vagy kimenjen a tűzoltó, ha ég a ház?

2022. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szabit kertem 22 napom vany kérelmet kellett irni. De első 2 het utan elment a hangom, táppenz , de hetvegere mar hivtak mert nincs ember. Mindez minimalberert.
2022. máj. 17. 07:28
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát, másfél hónap munka után szabadságot kérni.....
2022. máj. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15/15 Munkahelye valagatja , emberségből adhato. Most szombat szabad lett volna. Egy nő variál állandoan. Megkertek betudok e jönni szombaton 5h-ra. Elvállaltam, de valamit valamiért illene.
2022. máj. 17. 08:11
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
15el egyetértek, azért ehhez pofa kell
2022. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nos, a szabadság éves szabadsag. A 22 nap egy évre vonatkozik, abból időarányosan adható ki. Dolgoztál ezelőtt a munkahely előtt vqlahol?
2022. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, a hétvégék helyett kaptál másik szabadnapot, vagy nonstop dolgozol minden nap, amióta felvettek? Mert ha kaptál másikat, akkor csak szar a beosztás, és emiatt szólj, nehogy te legyél a csicskáztatható kolléga. Ha viszont egyáltalán nem kaptál szabadnapot a hétvégék helyett, az gázabb, kimerítő, valószínűleg a munkavédelmi törvényt is sérti, kapásból azért, mert kimerült dolgozó nem tud munkavégzésre alkalmas állapotban megjelenni, könnyebben hibázol, balesetezel.
2022. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19!


4. komment. "2 nap szabad hétvége mindig beosztanak"

2022. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!