Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek húzós ez a munkarend?

Szerintetek húzós ez a munkarend?

Figyelt kérdés
Ismerősöm buszvezető. Csak hétköznapokon dolgozik,a hétvége és az ünnepnapok szabadok neki,de így néz ki egy hétköznapja: Fél négykor kel. Fél ötre már a garázsban kell lennie, fél hatkor már vezet (bár előtte is, amikor megy a végállomásra). Fél kilencig vezet, majd vissza a garázsba. Legkésőbb tízre hazaér,de fél tizenkettőre már vissza a garázsba. Negyed egytől kettőig tesz egy oda-vissza menetet. Értelmetlenül kap másfél óra szünetet,majd fél négytől ötig megint tesz egy oda-vissza kört (a legszarabb csúcsforgalomban, ráadásul a busz is teli, főleg olyankor),ha nem késik,ami lehetetlen, öt perc pihenő közben. Szóval visszaér ötre az Örsre,kb fél hattól hétig mégegy oda-vissza menet,majd irány a garázs. Negyed nyolckor végez. Nem szar kettő "fél műszakban" dolgozni, ráadásul ilyenben? Múlt héten panaszkodott, gondolom nem lehet valami élvezet,ti mit gondoltok? Ti dolgoznátok ilyen munkarendben?

2022. máj. 16. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kamionozásban 13-15 órás műszakok vannak, az sem egy állom munka és a leírásod alapján ez a buszozás sem az.

Én biztosam nem csinálnám, ez kb aki robot akar lenni annak jó munka, én semmi pénzért nem vállalnék ilyet.

2022. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy fos. Az egész napja el van cseszve, korán kel, későn végez, a közte lévő szünetek pedig semmire sem elegek.

Én kiégnék, az tuti.

2022. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legrosszabb felallas. A koztes ido eluszik, se nem pihenes, se nem szabadido.
2022. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!