Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nettó 330 ezres fizetési...

Nettó 330 ezres fizetési igény reális lehet?

Figyelt kérdés
Középfokú végzettséget igénylő munka a leírás szerint, de a felsőfokú végzettség előnyt jelent. Nekem van egy alapdiplomám, nyelvvizsgám és pár év munkatapasztalatom hasonló munkakörben. Banki back office terület lenne.
2022. máj. 17. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen reális vidéken. Budapesten én többer kérnék.
2022. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyanígy középfokú végzettséget elváró munkahelyre jelentkeztem, csak előny volt a diploma, nyelvvizsgámat le is xarták. Ugyanekkor ez azt is jelentette, hogy nem adnak nagyobb bért, mint a szakiskolásaiknak. :)

Nettó 200 volt amit ajánlani tudtak, megyeszékhely.


Bankban talán reális a nettó 300-350 körül Pesten, ha van releváns tapasztalatod, csak sajna mondhatják azt, hogy középfokú végzettségű munkatársak bérét tudják ajánlani, mondjuk 200-250 körül.


De az is lehet, hogy ezt csak a rossz tapasztalat mondatja velem.

2022. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Reális fizetés.

Sok sikert.

2022. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem jellemző, hogy ilyen munkakörökben a diplomásoknak többet adjanak, mint a középfokú végzettségű kollégáknak, akik ugyanabban a munkakörben vannak, hacsak nem valami speciális részlegre osztanak be, pl. külföldi partnerekkel kommunikálni, ahova kell a nyelvtudás. Hogy mennyi a reális bérigény ebben a munkakörben, azt most nem tudom, én már rég dolgoztam ilyen helyen, azóta továbbléptem, de hasonló a véleményem, mint a 2-es hozzászólónak, nekem is ilyen tapasztalataim voltak, több cégnél is, mindegy, hogy mekkora cég.
2022. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Kevés
2022. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem kevés. 350-et mondj legalább. Nyrlvvizsgaval, diplomaval miért ilyen állásokra palyazol, ráadásul nem vagy tisztában a piaci ertekeddel.
2022. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

6

Erre a pozícióra nem kevés, mivel eleve túlképzettként jelentkezik. Attól, mert a diploma előny, még nem biztos, hogy diplomás bért is adnak neki.

Nyilván ha olyan helyre menni;

- ahol kötelező diploma

- kötelező a nyelvvizsga

- kell 2-3 év szakmai tapasztalat, akkor azt mondanám én is, hogy 300-350.

2022. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!