Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A saját privát mobilszámom...

A saját privát mobilszámom nem olyan személyes adat, amit az én főnököm az én kifejezett engedélyem nélkül nem adhat ki senkinek? Pláne nem külső vadidegennek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 10:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
97%
Jól van Bazsi, pihenjél, mert így szétrobban a fejed az idegtől
2022. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

De amúgy attól hogy trollkodik lehet mással megtörtént. Mármint én ahogy írtam velem a barátnőim csinálták.


Az egyik olyan intenzítással, hogy egy nap letöröltem őt Facebookról.


Utána még rámírt viberen, hogy miért töröltem őt le...

2022. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#22

Velem is csinálták már, azóta nekem tök alap hogy nem veszek fel idegen számról érkező hívásokat. Rákeresek a számokra a neten, ha valami call centeres szr akkor letiltom.

2022. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint másik regről írta ki ugyanezt a kérdést, mint a 15-ben említettet. Mert nem törölték.
2022. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
57%

Egy csomó olyan eset van amikor a főnököd legálisan kiadhatja a mobilszámodat másnak akár vadidegennek.


Nálad van például a raktár egyetlen kulcsa és rajtad kívül másnak nincs kulcsa ehhez a szobához. Szombaton reggel jönnek a festők és a főnököd éppen nyaral. Elküldi sms-ben a számodat a vadidegen festőknek és ők hívnak téged. Rengeteg ilyen sztorit ki tudnék találni.


A titkosított telefonszám elárulását nem tudod rábizonyítani 100%-ban a főnökre. Elképzelhető hogy adathalászok adták ki, mert egy pizzarendelésnél megadtad a számodat egy netes oldalon. Mondj egy olyan jogi esetet amikor valakit azért büntettek meg mert elárulta egy idegennek a telefonszámodat!


Stílusod nagyon hasonlít a rébuszos kérdezőre, remélem az IQ-d nem olyan alacsony! :)

2022. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
20%

#25

Ez akkor se korrekt.

1. Ne akkorra hívjon szakit amikor nyaralni van.

2. Ha ő úgyis nyaral, akkor addig hagyja a melóhelyen a céges telefont.

3. Szóljon előre és akkor a portá hagyom a kulcsot.

Stb.


Szerencsére nálunk nem adják ki a számomat senkinek a munkahelyen. Ha megtennék, azonnal beállítanám hogy ki se csörögjön ha nem a telefonkönyvemben elmentett, ismerős szám hív.

2022. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Akik ennyire féltik a számukat, gondolom nem is hirdetnek semmit soha sehol. Marketplace, vatera, jófogás....
2022. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#27

Nem, én pl nem tettem eddig még soha. Ha tenném, akkor se adnék meg telefonszámot.

#26 voltam

2022. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
67%

Mert ha kiadja, mi van? Felhívnak, nem veszed fel.

Túl komolyan vesszük emberek az életet...

2022. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#29

Irritáló mikor vadidegenek hívogatnak baromságokkal. Így is alig győzöm letiltogatni a marketinghívásokat.

2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!