Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 2 tüz közt vagyok? Az...

Ha 2 tüz közt vagyok? Az egyik vezető amit kér, megtiltja a másik?

Figyelt kérdés

Van egy felsőbb kérés, hogy intézzem el ezt vagy azt.

A másik vezető nem engedélyezi, majd később. Később sem engedélyezi, mert még később.

A felsőbb vezető aztán határidő letelte előtt rákérdez, hogy kész van e.

Természetesen nincs.

Mondtam hogy nem kaptam engedélyt, mégis rám lett pirítva, hogy holnap mutassam be hogy elvégeztem, a másik vezetőre soha nincs rászólva és igy szabotálja a munkámat.


Marad annyi nekem, ha nem tetszik, keressek más munkát?



máj. 22. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Közvetlen felettes utasítását teljesíted, és minden ami fölötte van, az már az ő felelőssége és nem a tiéd. Ha a te felettesed nemet mond, és az ő felettese igent, akkor te nem végzed el a feladatot. És majd aki nemet mondott, az lerendezi az ügyet a másikkal, hogy miért nem utasított vagy tiltott valamit.
máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szikszai.B ***** válasza:
92%

Nem a te hibád, ha nincsenek pontosan definiálva a felelősségi körök. Tessék megkérdezni, hogy mutassák már meg a szervezeti és működési szabályzatot, hogy mégis ki kivel van!

Ezt a dolgot a két főnöknek kell lemeccselnie egymás közt, nem neked.

máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A közvetlen felettest kell követni, ha felsőbb vezető megkeres, akkor kitérni és átirényítani a közvetlen vezetőhöz, beszélje meg vele. Ha erősködik, hogy mit beszélsz vissza, akkor diplomatikusan kitartani, mondván nem szeretnél semmilyen félreértést, nem érzed magad felhatalmazva ebben dönteni, jobb lenne, ha ők lebeszélnék a dolgot.


Előfordulhat, hogy ez egy játszma közöttük, amit jobb nem magadra húzni, ezért folyamatosan hárítani kell, hogy döntésre kényszerítsenek.

máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nagyon egyszerűen intéztem, megkértem a két felettest, hogy beszéljék meg egymás között, melyik feladat a fontosabb és azt fogom először csinálni.
máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szólsz A vezetőnek, hogy beszéljen B vezetővel és szólsz B vezetőnek, hogy beszéljen A vezetővel. Probléma megoldva.


"mégis rám lett pirítva,"


Vissza kellett volna pirítani, hogy beszéljék meg egymás között.

máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, hogy beszéljék meg egymás között. Ezek direkt szívóznak egymással, kérdező, ebben a történetben Te csak eszköz (mondhatni járulékos veszteség) vagy. És a két főnököd farokméregetését Te nem tudod megakadályozni. Az egyetlen megoldás esetedben a munkakeresés.
máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem is használt két középvezető régen villámhárítónak. Már felmondás alatt álltam ,szóval pont lecartam mindent, betoltam őket egy pici irodába, és mondtam nekik, hogy addig senki sehova míg le nem meccselik egymás közt. Persze ebédidőben már a szőnyeg szélén álltam, de a nagyfőnix majdnem megfulladt a röhögéstől mikor elmeséltem neki a sztorit, és sajnálta, hogy nem neki jutott eszébe, illetve, hogy lelépek.
máj. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6, igen, lehet, hogy direkt szívóznak egymással, de ettől még nem feltétlenül a munkakeresés az egyetlen opció. Egyszerűen ki kell maradni a játszmából, és diplomatikusan egymás felé hárítani őket.
máj. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!