Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol dolgozik kevés nő szakmák ?

Hol dolgozik kevés nő szakmák ?

Figyelt kérdés
Mert nem lehet velük dolgozni mindig valami bajuk van vagy otthon nincs rendbe valami.

2022. máj. 21. 16:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Mér nincs bánya?
2022. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem, ha mindenki zavar, elsősorban magadban kell keresni a hibát. Nem biztos, ha csak férfiakkal dolgoznál, akkor meg bennük nem találnál valamit, miért téged utálnak.
2022. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Bro, nézz magadba, valószínűleg oka van, hogy semelyik nő sem hajlandó dolgozni veled. :|


Ide érzem a nőgyűlöleted szagát, a "női" (ha egyáltalán azok) válaszolók pedig szintén gyakoroljanak egy kis önreflexiót, mert ez a pick-me-bitch szerep gusztustalan.

2022. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
4%

Az ilyen 13-as válaszolók vajon valaha felszedtek már lányt ezzel az erőltetett white knight szereppel?

Max ilyen poliamór metronóm szexuális bétékás csajoknak jön be ez az erőltetett femi duma pasiktól.

Legalább úgy szólítod őket hogy "my Queen"? XD

2022. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
#14 Apádat pl daddy-nek szoktam, ha anyud nincs otthon a fedora gyűjteményedet mosni.
2022. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyere C fejlesztőnek. 2% a nők aránya a szakmában. Én is általában a hresekhez meg a gazdaságisokhoz járok át, ha csajokkal akarok lógni. 😊
2022. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és csak nő kollégáim vannak,és jól megvagyunk
2022. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gépeszeti muszaki, fizikai szereloi, szemétszállítói, építkezési terulet. S még van jó pár. A nők nagy része irodába, kereskedelembe, vendéglátásba dolgozik.
2022. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sajnos igazad van, kérdező, de csak részben.

Én 37 éves nő vagyok, volt már néhány munkahelyem, mindenféle, és az a tapasztalatom, hogy minél "fizikaibb" egy meló, annál kevesebb a feszkó, függetlenül a nemek arányától.


Dolgoztam okmányirodában, csak nők között, háááááát, nem volt vészes.

Dolgoztam étteremben, vegyesen voltunk, ott nem igazán értünk rá vergődni.

Dolgoztam szalag mellett, az rohadt jó volt, vegyesen voltunk, pörgött a munka, szünetben meg elhülyültünk.

Dolgoztam kórházban, NA az katasztrófa volt. Igaz, nem a betegellátásban közvetelenül, de bekerültem egy 45 év átlagéletkorú csak nőkből álló csoportba 23 évesként, úristen, a 3/4-e váltva klimaxolt, amiről persze nem tehetett, és neki is nagyon szar lehetett, hogy -10 fokban folyt róla a víz, hol ki kellett nyitni az ablakot, hol feltekerni a fűtést 30-ra, ezt még meg is értettem volna, de a pletykálás, a vergődés, kibeszélés az agyamra ment.

Aztán dolgoztam egy suliban, többségében nők, hát, elment.

Most egy olyan helyen dolgozok, ahol 3 évet volt fizikai melósok között, fele nő, az egész egyszerűen szuper volt, nem akartunk szabira menni, aztán változtak a dolgok, és 3 éve irodán vagyok, vegyesen férfiak-nők, a nőkkel óriási problémák vannak, a klikkesedéstől kezdve, a mérhetetlen irigység, pletykák terjesztése a másikról. Nem tudom, hogyan dobbanthatnék...

2022. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ja, elküldtem véletlenül.

Azt akartam írni, hogy azért a nőkkel van mindig a több probléma, mert minket a hormonok irányítanak. Egész egyszerűen 12 éves korunktól az első menstruációtól kezdve egy hormonális hullámvasúton ülünk, nem önszántunkból, minden héten más és más hormon termelődik jobban, ami befolyásolja a hangulatunkat is, mindez kitart 45-50 éves korunkig, amikor meg a klimax változtatja pokollá az életünket.

Mindez persze nem mentség, és soha ne is mondd egy ideges nőnek, hogy "mi van, megjött?" hacsak nem akarsz egy sallert.


Hidd el, esetenként nemcsak te nem bírod elviselni a nőt, hanem saját maga is inkább kibújna a saját testéből, csakhogy megszabaduljon!


Nos, ha nem találsz kedvedre valót nem női szakmákból, akkor csak a fentiek megértését javaslom.

2022. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!