Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladóként lehet műkörmöm?

Bolti eladóként lehet műkörmöm?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mondta, hogy le kell szedetni de ismerek olyat is aki boltban dolgozott és elég hosszú műkörme volt. Nekem sokkal rövidebb meg szolidabb is de nem tudom, hogy ez megengedett-e.
2022. máj. 26. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan hosszú akkor miért ne lehetne?Nekem gél lakk volt rajta és a kutya nem szólt ezért.Sok kasszásnak is hosszú műkörme van és ugyanúgy mindent meg tud csinálni.
2022. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
ha csak a kasszaban vgy, miert ne? de ha arufeltoltesz is akkor a sajat erdekedben ne, nagyon csunyan tud torni, komoly fajdalommal es sok verrel jarhat
2022. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ az adott bolt szabályzatától.
2022. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a fönöködtöl meg a munkaszerzödésedtöl függ!
2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Adott bolttól függ.
2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit árultok? Élelmiszernél nem biztos, hogy engedik, de más esetben miért ne? Főnököt kérdezd.
2022. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Siman lehet, rengeteg eladot latok, mindenfele boltban mukorommel. Ha nem vagy balfsz, arufeltoltesnel sem torod le, en meg nem lattam egy boltban sem olyan tempoval arut feltolteni embereket, ami indokolna, hogy ne tudjon kozben odafigyelni. (Mert ha kapkodsz, nyilvan konnyebben kicsusznak a kezedbol dolgok, de altalaban mindenhol normal tempoval pakolnak.)

En raktarban dolgozom, van amikor nehez dolgokat pakolok, de meg soha nem sikerult letornom a kormeim. (Nyilvan nem is ket meteresek, kb ilyen s-m meret kozott valahol.)

2022. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg csak akkor tilos, ha nem csomagolt élelmiszerrel dolgozol (pl. fagyipultosként).

Eladókon gyakran látok műkörmöt, elvileg azzal nincsen baj.

2022. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, h miért ragaszkodik ehhez a sok eladó, amikor alig telik ilyesmire a fizujukból.
2022. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
9 Dehogynem, van aki 4000 forintert megcsinalja, nyugi.
2022. máj. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!