Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túlérzékeny vagyok a munkában,...

Túlérzékeny vagyok a munkában, vagy tényleg túl bunkó ez a munkás?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozok egy kisebb üzemben, van egy totál idegbeteg nő, aki úgy veszem észre az újakkal, velem is elég keményen tud beszélni néha. Főleg amikor pörgés van, sok munka, akkor totál idegbeteggé válik. De azon kívül is képes belekötni minden kis apróságba, néha ugyan próbál kedves is lenni, de annak már nem dőlök be soha, mert másnap újra ott üvöltözik meg kötekedik, és lekezelően beszél. De túlérzékeny vagyok hogy a lelkemre veszem amikor keményebben szól hozzám, vagy egy hibámra bunkó stílusban hívja fel a figyelmemet? Vagy beszól valami apróság miatt. És érthető ez a viselkedés egy olyan személytől, akin kb. a legnagyobb a felelősség ott, hogy rendben menjen a munka? Nem ő a főnök egyébként, a főnök teljesen normális velem legalábbis biztosan.
2022. máj. 28. 03:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A főnök rendes veled, de helyette a piszkos munkát elvégzi a kápó stílusú proli nő, akin a felelősség van. A főnöknek ő a jobbkeze.

Ő maradni fog, téged rúg ki.

Nem vagy túlérzékeny, de lehet ennek másik oldala is.

Mi a munkaköröd?

Milyen “apró” hibák miatt szól a főnököd?

Annak az “apró” hibának mi a következménye a munka eredményére nézve?

Egyszer, vagy többször kellett szóljon ugyanazért?

2022. máj. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég rájöttem, hogy az ilyeneket úgy lehet leszerelni, hogy a rohama közben előveszed a telefonod, és közlöd vele, hogy videóra veszed, amit művel. Nekem már konkrétan dühöngő elmebeteget is sikerült így lenyugtatnom. (Tényleg az, azóta diliházba került.)
2022. máj. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!