Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kifogtam egy nagyon rosz...

Kifogtam egy nagyon rosz munka helyet 2 nap után felmondani? Ilyen retek helyen nem voltam még. Olyan alapvető dolgok sincsenek mint öltöző vagy munkás ruha pedig irtó koszos tetőtől talpig koszos leszek 1 nap utsn ruhát kell mosni

Figyelt kérdés
2022. ápr. 22. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád fel? próbaidő alatt simán. Egyik nap közlöd hogy részedről ennyi volt, másnap már nem kell menned.
2022. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi itt a kérdés. Én már ma mennék a HR-eshez, hogy felmondok, kérem a papírjaimat. Le se dolgoznám a napot. Persze a két napot ki kell fizetniük, az természetes, de ma nem is kezdenék dolgozni, és azért nem is kérném a pénzt.
2022. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ne rabold a saját idődet, mondjál fel, és felejtsd is el ezt a fos helyet.
2022. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

+ lehet, hogy bejelenteném. Nem tudom, hogy milyen munkáról van-e szó, kell-e pl. védőruha, vagy egyéb, ill. azt biztosítják-e. De szétnéznének, és biztos találnának egy-két szabálytalanságot, aminek a megoldására köteleznék őket, plusz bírság. Fényképeket pl. készítenék. Ami szerintem egyébként alap, hogy öltözőnek, öltözőszekrénynek kell lenni. Lehet, hogy munkaruha biztosítása nem kötelező, ill. olyan is van, hogy csak x idő után adnak, mert nem győznék a kétnapos felmondók után.

[link]

2022. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Cserébe ráérsz gyakorizni, lehet meg kellene becsülni
2022. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy borzasztóan rossz munkahelyet csak akkor hagytam tt amikor már volt más ahova átmehetnék, amikor hívtak, hogy felvettek, másnap reggel mentem is be a HR-re felmondani.
2022. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!